در جلسه امروز سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس چه گذشت؟

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جلسه با سرمربی این تیم درباره مسائل مالی و پرداخت قرارداد بازیکنان صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسن انصاریفرد مدیر عامل و گابریل کالدرون سرمربی تیم  پرسپولیس در نشست امروز یکشنبه خود درباره مسائل مختلف  مربوط به تیم با یکدیگر گفتگو داشتند.

بنا بر اعلام حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه، در جلسه امروز محمدحسن انصاریفرد با گابریل کالدرون، درباره مسائل مالی مربوط به تیم نیز گفتگو شد. در این نشست مدیر تیم و  سرمربی  از مدیرعامل درباره وضعیت و زمان پرداخت دستمزد های بازیکنان سئوال کردند. در این ارتباط از سوی باشگاه مطالبی در باره برنامه های در دست اقدام تشریح  و زمانبندی تقریبی برای پرداخت ها اعلام شد.

انصاریفرد همچنین خطاب به کالدرون گفت: شما هر بار که با هم جلسه داشتیم درباره مسائل مالی بازیکنان سئوال و پیگیری  کردید و درباره خودتان حرفی نزدید . این مساله واقعا جای تقدیر دارد و بسیار ارزشمند است. همانطور که گفتید دریافتی بازیکنان بین ۱۰ تا ۱۲ درصد بوده است در حالی که برخی  بابت فصل قبل هم  مطالباتی دارند. من از طرف باشگاه، بسیار ممنون هستم. از تعامل و صبوری شما، همکارانتان و دیگر اعضای تیم از جمله بازیکنان تشکر می کنم و باز تاکید می کنم که بسیار ارزشمند و قابل تحسین است که شما کمترین دریافتی را داشتید ولی  در این باره صحبت با ما حرفی نزدید و فقط درباره وضعیت اعضای تیم می پرسید. مطمئن باشید معرفت شما، کادر فنی و بازیکنان و همه  اعضای تیم را با جبران  جواب می دهیم.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین به سرمربی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید، هواداران پرسپولیس هم این مسائل را می بینند و واکنش های متناسب و قدرشناسانه نسبت به تیم خودشان و عوامل آن دارند. این بسیار مهم و تاثیرگذار است که شما و بازیکنان با وجود این مشکلات مالی تمام تمرکز و تلاش خود را روی نتیجه گرفتن و تامین خواسته هواداران گذاشته اید. به باشگاه هم این فرصت را داده اید تا  برای حل چالش مالی چاره اندیشی موثر  داشته باشد. این یک واقعیت است که با توجه به شرایط موجود و کنونی نیاز داریم سطح درآمد باشگاه را به شکل قابل توجهی بالا ببریم تا از عهده هزینه ها و بدهی ها بر بیاییم و انشاءالله  بسیار امیدواریم که با برنامه ریزی های انجام شده اتفاقات خوبی از نظر افزایش درآمدها  رخ دهد.

انصاری فرد گفت :ما مذاکرات خوبی داشته ایم که در هیات مدیره هم بررسی شده و به توافق رسمی نزدیک است و انشاءالله چالش های مالی باشگاه هم با همکاری همه حامیان مالی مرتفع خواهد شد.

کد خبر 4757095

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =