اداره کل تجهیزات پزشکی در ارائه سامانه های الکترونیکی پیشرو است

مدیرکل اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو، گفت: اداره کل تجهیزات پزشکی جزو ادارات پیشقدم در راه اندازی سامانه های الکترونیکی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حسین صفوی در همایش های آموزشی سامانه های الکترونیکی اداره کل تجهیزات پزشکی، اظهار داشت: اداره کل تجهیزات پزشکی جزو ادارات پیشقدم در راه اندازی سامانه های الکترونیکی است.

وی افزود: بسیاری از سامانه های اداره کل تجهیزات پزشکی الکترونیکی شده است، تا این اطمینان را به ما دهد که فرآیندها با دقت و سرعت پاسخ مراجعین را می دهد.

مدیرکل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، خاطرنشان کرد: یکی از سامانه هایی که راه اندازی شد و در ابتدا با مخالفت هایی هم مواجه شد، سامانه مدیریت تردد مراجعین بود که با گذشت زمان، بهینه نیز شده است و کارشناسان اداره کل تجهیزات پزشکی با استفاده از این سامانه و سامانه پاسخگویی الکترونیکی (تیکتینگ)، می توانند پاسخ تمامی سوالات را بدهند و از سردرگمی مراجعین جلوگیری به عمل می آید.

صفوی افزود: کشور در حال حاضر به دلیل تحریم های تحمیلی در شرایط خاصی به سر می برد و این موضوع برای تولید کنندگان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی مشکلاتی ایجاد کرده است، به همین دلیل با استفاده از سامانه های ارتباطی با شرکت ها می توانیم تعامل بهتری داشته باشیم و اطلاعات بیشتری را رد و بدل کنیم که در نهایت به همکاری بیشتر اداره کل با شرکت ها منجر خواهد شد.

وی ادامه داد: برای بیشتر شدن این ارتباطات، جلسات و کمیته های مشترک با انجمن ها ایجاد کرده ایم و شرایطی را فراهم کرده ایم تا در صورت لزوم نفرات سوم شرکت ها نیز (به غیر از مدیرعامل و مسئولی فنی)، شرایط ورود به اداره کل تجهیزات پزشکی را داشته باشند تا بتوانیم پاسخگویی را افزایش دهیم.

صفوی تصریح کرد: علاوه بر این در تلاش هستیم تا میز خدمتی را در انجمن تولیدکنندگان و واردکننذگان راه اندازی کنیم تا سرعت خدمات و اطلاع رسانی را بیش از پیش کنیم.

کد خبر 4757125

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =