عملیات مرمت خانه شهید تندگویان به اتمام رسید

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: موزه آرایی خانه شهید تندگویان باید با همکاری خانواده این شهید انجام شود که تا پایان امسال آماده بهره برداری می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، علیرضا آقایی  در خصوص اقدامات سه ماه گذشته شرکت توسعه فضاهای فرهنگی، اظهار داشت: مطالعات مربوط به خانه اخوان ثالث به پایان رسیده و در فاز اجرا، مرمت و احیای این خانه هستیم. همچنین مرمت و اجرای عملیات ساختمانی خانه شهید تندگویان به طور کامل به اتمام رسیده و بحث موزه آرایی آن را داریم که در حال پیگیری است.

وی افزود: عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا پایان امسال کامل می شود. همچنین، موزه آرایی خانه شهید تندگویان باید با همکاری خانواده این شهید انجام شود که تا پایان امسال آماده بهره برداری می شود.

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در ادامه عنوان کرد: مطالعات راسته صنایع دستی در خیابان استاد نجات الهی و راسته کتاب انجام شده و پس از تایید کمیته های معابر و ترافیک عملیات اجرایی این پروژه ها آغاز می شود.

آقایی با اشاره به اینکه در پروژه های راسته صنایع دستی و راسته کتاب، شرکت توسعه فضاهای فرهنگی مجری نیست، افزود: شرکت توسعه در این پروژه ها تسهیل گر است و در واقع خود مردم تغییرات متناسب با این طرح ها را ایجاد می کنند و در شکل گیری آن نقش دارند.

وی عنوان کرد: این پروژه ها زودبازده و کم هزینه هستند. اگر مردم در آن ها مشارکت داشته باشند، رونق خوبی در این راسته ها به وجود می آید و در شرایط کنونی کشور که باید به سمت صادرات غیرنفتی پیش برویم شرایط خوبی پیش می آید.

کد خبر 4760308

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =