نفرات برتر کمیته و کاتا بزرگسالان مشخص شدند

علی آباد کتول – نفرات برتر کمیته و کاتا بزرگسالان در مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ، بعدازظهر جمعه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان علی آباد کتول به پایان رسید و نفرات برتر کمیته و کاتا در رده سنی بزرگسالان مشخص شدند.

در وزن ۵۵- کیلوگرم، اویس آمارلو از ایران بر سکوی نخست ایستاد، بریار یوسف سعید از عراق نایب قهرمان شد و حسین ریواز از ایران و امید عریل رحمان از عراق به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، محمدجواد سعیدی از ایران اول شد، مهرداد افتخاری از ایران به مقام نایب قهرمانی رسید و علی اصغرو میرجلال از آذربایجان و محمدرضا منوچهر از ایران عنوان سوم مشترک را به دست آوردند.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، علی اکبر تورال از آذربایجان قهرمان شد، محمد شهریاری از ایران مقام دوم را کسب کرد و عباس واحدی از افغانستان و علیرضا حدادی از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم، ایمان برزعلی از ایران موفق به کسب عنوان نخست شد، رابار مولود حسن از عراق بر سکوی دوم ایستاد و محمد شمشیری از ایران و دویت مکیان از ارمنستان بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

در وزن ۸۴- کیلوگرم، شعوان عثمان ماجد از عراق اول شد، محمد اسان فاتح از عراق عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و علیرضا آتش پنجه و میلاد مقبلی هر دو از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم، مجتبی عبادی از ایران موفق به کسب مقام قهرمانی شد، محمد برزگر از ایران عنوان دوم را کسب کرد و سعید شیخ نظری و حمید حسین پور هر دو از ایران به طور مشترک سوم شدند.

در بخش کاتا، مهران قربانعلی پور از ایران قهرمان شد، هادنگ احمد صدیق از عراق مقام نایب قهرمانی را کسب کرد و سروش رستمی از ایران و شاهین طاها محمد از عراق به طور مشترک سوم شدند.

در بخش کاتا پیشکسوتان زیر ۵۰ سال، ابراهیم شاهینی از ایران اول شد، حسین تازیک از عراق عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و حسین نصیری و محمدتقی مجنی هر دو از ایران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در بخش کاتا پیشکسوتان بالای ۵۰ سال هم کاظم علی خوانی از افعانستان بر سکوی نخست ایستاد، ابوالفضل ریگی از ایران نایب قهرمان شد و حمدالله محمدی از ایران به مقام سوم دست یافت.

اولین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار در قالب ۱۵ تیم خارجی و ۱۳ تیم داخلی به مدت دو روز در سالن ورزشی دانشگاه آزاد علی آباد کتول برگزار شد.

کد خبر 4760640

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha