۱۳ آبان رمز فروپاشی استکبار است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ۱۳ آبان کلید رمزی است که اگر درست از این فرصت استفاده شود موجب فروپاشی استکبار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر شنبه در دیدار با اعضای ستاد ۱۳ آبان ماه استان، با بیان اینکه اسلام همواره عقل را اصل و مقابله با ظلم را واجب کرده است، اظهار کرد: صحنه میدانی زمانی تحقق پیدا خواهد کرد که مقابله با ظلم به فعلیت برسد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: مستکبرین از قبل انقلاب اسلامی انواع و اقسام غارت و قتل را انجام داده اند اما به دلیل اینکه بیان ها و قلم ها قاصر بودند در اکثریت قالب جامعه درک وضعیت مشکل بوده اما امروز نیاز به تحلیل نیست بلکه شناسنامه مستکبرین روشن است.

وی با اشاره به اینکه امروز خود مستکبرین با اعمالشان معرف خودشان هستند، گفت: متاسفانه امروز دنیا ظلم ها را نمی بیند  چراکه یقه سفیدهای اتو کشیده قیافه می گیرند و از حقوق بشر صحبت می کنند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز بشر دچار آفتی شده لذا باید بشر را نجات داد، عنوان کرد: باید اقدامی انجام شود که بخشی از جنایت ها و قیافه های پر مدعا را برای مخاطب مشخص کنیم که حداقل برخی در کشور خجالت بکشند اسم از فرانسه و انگلیس ببرند.

وی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان ماه فرصتی است که واقعیت و شناسنامه پنهان آمریکا را می توان با آن عیان کنیم، بیان داشت: ۱۳ آبان کلید رمزی است که اگر درست از این فرصت استفاده شود استکبار دچار فروپاشی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر پرده برداری از ستمکاران به صورت صحیح انجام شود دیگر استکباری باقی نخواهد ماند، افزود: تا هنگامی که در جامعه رفع غفلت محقق نشود استکبار مثل انگل بر سر مردم آویخته خواهد بود.

کد خبر 4761052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =