برگزاری رویدادهای کارآفرینی در اردبیل توسعه می‌یابد

اردبیل - معاون جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: طبق برنامه توسعه ششم جهاد دانشگاهی برگزاری رویدادهای مختلف کارآفرینی و توسعه طرح‌های مبتنی بر این بخش در اردبیل پیش بینی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران محمدی پیش از ظهر شنبه در دومین رویداد کارآفرینی دورهمی در جهاد دانشگاهی اردبیل عنوان کرد: در برنامه توسعه ششم جهاد دانشگاهی برگزاری رویدادهای مختلف کارآفرینی پیش‌بینی شده است تا بتوان روحیه راه‌اندازی کسب و کارهای متعدد را در جوانان ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه قالب‌های متنوع رویداد دورهمی می‌تواند بسترسازی مناسبی را برای توسعه مشاغل ایجاد کند، افزود: جهاد دانشگاهی اردبیل در اکوسیستم کارآفرینی استان به دنبال ایفای نقش حمایتی از کارآفرینان و فناوران نوپا است تا امکان خلق و هدایت درست خلاقیت‌ها و تبدیل ایده‌ها به محصول و خدمات فراهم آید.

معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل تصریح کرد: در دورهمی کارآفرینان، شرکت کنندگان به اشتراک تجربه‌های خود پرداختند و ضمن بهره‌مندی از مباحث مطرح شده راه‌های تیم سازی و شبکه سازی را با هم مرور و نحوه به کارگیری خلاقیت‌ها را بررسی کردند.

معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل طرح مولفه‌های اصلی نظیر زمان و تصمیم گیری را از بخش های اصلی دورهمی مذکور ذکر کرد و ادامه داد: در رویداد کارافرینی حاضران برای اولین بار در بازی خلاقیت شرکت کرده و به حل مسئله به روش بازی پرداختند که می‌تواند الگویی در برخورد به مباحث متعدد حوزه کسب و کار تلقی شود.

به گزارش مهر، این رویداد در بخش‌های متفاوتی شامل اخبار فناوری و کارآفرینی، توجه به زمان در تیم سازی، بازی خلاقیت، دانش ناب با موضوع تصمیم گیری، کارگاه کسب و کار و فرصت‌های پیش رو و بررسی بوم تیم به همراه گفتگوی انگیزشی شرکت کنندگان برگزار شد.

کد خبر 4761210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =