شورای شهر اراک درموردطرح جایگزین۵۸متری تابع نظر شورای شهرسازی است

اراک- رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: معتقدیم که شورای عالی شهرسازی به طور کاملا تخصصی و کارشناسی، طرح جایگزین پروژه ۵۸ متری اراک را ارزیابی می کند و تابع نظر این شورا خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین فدایی روز شنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: طرح ۵۸ متری نزدیک به ۱۸ سال با فراز و فرود فراوانی روبه رو بود و ساکنین محدوده و شهروندان بسیاری بلاتکلیف بودند که باید از بلاتکلیفی خارج شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر اراک ادامه داد: تمامی مولفه های تاثیر گذار در آینده هر شهر از جمله مباحث سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و... در طرح جامع مورد بررسی قرار می گیرد و خروجی آن در سه مولفه از قبیل محدوده، حریم و معابر نمود پیدا می کند.

وی خاطر نشان کرد: اعتقاد راسخ داریم که کمیته شورای عالی شهرسازی به طور کامل تخصصی و کارشناسی این مبحث را مورد ارزیابی قرار خواهد داد و تابع نظر تخصصی شورای عالی شهرسازی در این زمینه هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اراک تاکید کرد: با توجه به جلسات شورای برنامه ریزی استان، کمیته برنامه ریزی شورای عالی، کارهای کارشناسی انجام شده و جمع بندی به عمل آمده در شورای پنجم اراک، نظر شورا در مورد پروژه جایگزین طرح ۵۸ متری بر اساس مصوبه بند شش شورای عالی معماری و شهرسازی طی نامه ای به استاندار مرکزی ابلاغ شده است.

کد خبر 4761717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =