مناسب سازی ۲۰۰ واحد مسکونی معلولین در زنجان

زنجان-معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان گفت: مناسب سازی ۲۰۰ واحد مسکونی معلولین در زنجان توسط بهزیستی انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از بهزیستی زنجان، فرهاد میرزایی با اشاره به انعقادتفاهم نامه‌ای بین سازمان بهزیستی با سازمان بسیح سازندگی کشور در خصوص مناسب سازی واحدهای مسکونی معلولین و کمک به اجرای این طرح، گفت: سهم استان از این تفاهم‌نامه  مناسب‌سازی حدود ۲۰۰  واحد مسکونی معلولین طبق سهمیه و برش تعیین شده دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور است. 

وی اظهار کرد: اقدام به موقع ، سریع و جهادی در دسترس پذیری و مناسب سازی محل زندگی افراد دارای معلولیت ، هزینه کرد بهینه اعتبارات در حوزه دسترسی و مناسب سازی ، ایجاد وحدت رویه در اقدامات مناسب سازی و جلوگیری از موازی کاری های موجود از اهداف اختصاصی مناسب سازی مسکن مددجویی است. 

معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان گفت: بخشی از اعتبارات از طریق تسهیلات پرداختی به متقاضیان و بخشی از طریق کمک بلاعوض بهزیستی که در اختیار افراد قرار می‌گیرد، تامین می‌شود و مابه التفاوت مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌ها با کمک گروه‌های جهادی و استفاده از ظرفیت خیرین توسط بسیج سازندگی اجرایی خواهد شد.

میرزایی با تاکید بر اینکه انشعاب آب و برق برای جامعه هدف رایگان است، ابراز کرد: کمیته ای در استان با حضور مسئولین بهزیستی و مسئول بسیج سازندگی استان به صورت دوره ای تشکیل  شده و نسبت به رفع مشکلات احتمالی و برنامه ریزی جهت انجام هماهنگی های استانی مبادرت کنند. 

کد خبر 4762001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =