آمریکای امروز کشوری رو به زوال است

اصفهان - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: آمریکای امروز کشوری رو به انحطاط و زوال است و این نکته ای است که سناتورهای آمریکایی نیز به آن اذعان دارند.

محمدعلی احمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر،  با بیان اینکه فردا راس ساعت ۹ صبح تجمع مردم، جوانان و دانش آموزان اصفهانی را در میدان امام حسین (ع) به مناسبت روز ۱۳ آبان خواهیم داشت، از اجرای سرودهای حماسی در این تجمع سخن گفت و ابراز داشت: مسابقات فرهنگی مناسبی برای برگزاری در این برنامه تهیه دیده ایم و سردار سپهر جانشین رییس سازمان بسیج کشور نیز سخنران برنامه خواهند بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان به راهپیمایی شرکت کنندگان پس از اتمام تجمع، خبر داد و تصریح کرد: پس از اتمام تجمع، شرکت کنندگان در راهپیمایی با شکوهی خیابان باغ گلدسته تا چهارراه آمادگاه را خواهند پیمود و قطع نامه سراسری نیز در جایگاه ویژه ای در خیابان آمادگاه قرائت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه امسال در چهلمین سالگرد تسخیر لانه جاسوسی هستیم، بیان داشت: ۴۰ سال مقاومت و ایستادگی ملت ایران و گسترش روحیه مقاومت از ایران به سرتاسر جهان سبب شده است که آمریکای امروز به عکس آمریکای قدرتمندی که در سال ۵۷ می شناختیم، کشوری رو به انحطاط باشد و این نکته ای است که سناتورهای آمریکایی نیز به آن اذعان دارند.

عهدشکنی های مداوم آمریکا با اغلب هم پیمانانش

احمدی با اشاره به عهدشکنی های مداوم آمریکا نه تنها با ایران بلکه با اغلب هم پیمانانش گفت: فریاد مرگ بر آمریکا نه تنها در کشور ما بلکه در کشورهای مختلف جهان و در اغلب کشورهای منطقه بلند است، به همین دلیل هم امسال شعار محوری ۱۳ آبان « استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا است» خواهد بود.

وی تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم ملت ایران خواند و ادامه داد: ۴۰ سال از تسخیر لانه جاسوسی گذشته است و آمریکا با همه تحریم ها و گزینه‌های روی میزش نتوانسته است کاری از پیش ببرد؛ امروز جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران مصمم تر از همیشه به کار خودش ادامه خواهد داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، افزود: امیدواریم با گام دوم انقلاب اسلامی و بیانیه رهبر معظم انقلاب، دست در دست هم با اتحاد و تبعیت از ولایت فقیه، روزهایی متعالی تر از امروز را سپری کنیم.

کد خبر 4762556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =