مذاکره یکی از راه های نفوذ آمریکاست

بافت - نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری یکی از راه های نفوذ آمریکا را مسئله مذاکرات دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، امان الله علیمرادی در جمع راهپیمایان روز ۱۳ آبان بافت اظهار داشت :۱۳ آبان یک روز آشکار و نمایانی است که استکبار جهانی با ملت ایران روبرو بوده است. جوانان بدانید  ۱۳ آبان دو نماد واقعیت های تلخ و شیرین است.

وی ادامه داد: واقعیت تلخ این دوران وجود رژیم استکباری آمریکا است که یک رژیمی خودخواه و شیطان صفت است و به فرموده امام راحل (ره) آمریکا شیطان بزرگ است و ملت ایران از سال ۱۳۳۲ با آمریکا این شیطان بزرگ درگیر است.

وی ادامه داد: واقعیت آمریکا جنایت هایی است که علیه ایران انجام داده است و طرفداری از صلح  و حقوق بشر نقابی دروغین است.

علیمرداری گفت: این رژیم به خود اجازه می دهد هر جنایتی انجام دهد که نمونه ای از این جنایت ها  پیشنهاد حق کاپیتالاسیون برای خودش در ایران بود و ذلتی بیشتر از این برای ایران نبود. آمریکایی که دم از حقوق بشر و صلح جهانی می زند اینگونه ماهیتی دارد و رژیمی است که اگر فرصت کند به هیچ ملتی رحم نمی کند و ۱۳ آبان نماد این چنین واقعیت های تلخی است.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان بیان کرد: ۱۳ آبان چهره یک حقیقت شیرین و عزت مدار است که ملت ایران هیچگاه زیر بار ذلت و سلطه آمریکا نرفته و نخواهد رفت و همواره ملت ایران آمریکا را دشمن شماره یک ایران، اسلام و بشریت می دانند و ایران جلودار مبازره با آمریکا است.

وی گفت: ملت ایران به دلیل دارا بودن دو هویت دینی و ملی که با هم عجین هستند تن به ذلت نمی دهد و درسی که سید الشهدا (ع) به واسطه شعار هیهات منا الذله به ملت ایران داده است این است که مخیر کرده اند ملت را بین تن به ذلت دادن یا شهادت؛ این ملت به پیروی از سید الشهداء هرگز زیر بار ذلت نمی رود.

علیمرادی تصریح کرد: آمریکا  در سه صحنه در ۱۳ آبان علیه این ملت جنایت کرده است هیچ گاه نباید جنایت هایش فراموش شود و آمریکا جنایتکار، عهدشکن و داری همه پلیدی ها است و جوانان بدانند آمریکا جنایت کار و دشمن بشریت است.

وی گفت: مگر ملت ایران با آمریکا چه کرده است که آمریکا دست از دشمنی برنمی دارد و ایران را تحریم و تهدید می کند.

علیمرادی تصریح کرد: بدانید آمریکا با همه کارهایش در مقابل ملت ایران تا کنون شکست خورده است  و یکی از راه های نفوذ آمریکا مسئله مذاکرات است و هر کس زیر علم آمریکا رفت خوار شد و به فرموده رهبر معظم انقلاب مذاکره نمی کنیم و جنگ هم نمی شود.

کد خبر 4763405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =