فراخوان مقالات تمدنی از سوی نشریه تمدن اسلامی و دین پژوهی

نشریه علمی تمدن اسلامی و دین پژوهی از همه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقمند برای ارسال مقاله در زمینه تمدن نوین اسلامی دعوت به عمل می آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشریه علمی تمدن اسلامی و دین پژوهی با صاحب امتیازی مرکز پژوهشی تمدن اسلامی و دین پژوهی پیامبر اعظم(ص) از همه اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقمند برای ارسال مقاله در زمینه تمدن نوین اسلامی دعوت  به عمل می آورد.

این نشریه، از شماره دوم با اجرای آیین نامه جدید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری مصوب ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ به چرخه داوری وزارت جهت دستیابی به درجه علمی-پژوهشی شده است.  
رسانه غیربرخط تمدن اسلامی و دین پژوهی در زمینه تمدن نوین اسلامی به زبان فارسی و ترتیب انتشار فصلنامه در تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۷ با شماره ثبت ۸۳۲۷۶ به تأیید معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید.

مرکز پژوهشی تمدن اسلامی و دین پژوهی پیامبر اعظم (ص) در جلسه ۲۹/۱۱/۱۳۹۶ به تأیید شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسید و مجوز فعالیت آن، طی نامه شماره ۳۱۰۴۰۸/۳ مورخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۶ ابلاغ گردید.

این مرکز در تاریخ ۱۷/۹/۱۳۹۷ به شماره ۲۳۴۵ در اداره ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری تأیید گردید.

نشریه علمی تمدن اسلامی و دین پژوهشی از طریق سامانه http://mag.tamadonpajoohi.ir پذیرای مقالات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران است.

کد خبر 4764531

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =