سند توسعه استان کردستان به صورت ویژه پیگیری می شود

سنندج – وزیر کشور از پیگیری ویژه سند توسعه این استان خبر داد و گفت: دولت برنامه ویژه ای برای توسعه همه جانبه استان کردستان به ویژه در حوزه اقتصادی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح شنبه در بدو ورود به فرودگاه سنندج در جمع خبرنگاران استان کردستان، اظهار داشت: پیگیری اهداف سند توسعه کردستان برنامه اصلی سفر دو روزه به سنندج خواهد بود و در این سفر با مدیران استانی جلسات متعددی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این سفر دو روزه بدنبال بررسی وضعیت کردستان در بخش ها و حوزه های مختلف بویژه بخش اقتصادی هستیم که دولت هم توجه خوبی به آن دارد.

وزیر کشور ادامه داد: روند توسعه کردستان بر اساس سند توسعه، تدوین شده و در این سفر جلسات متعددی با مدیران استانی برگزار خواهد شد تا در قالب این جلسات چالش ها و کاستی های روند اجرای سند توسعه کردستان مورد بررسی قرار گیرد.

رحمانی فضلی یادآور شد: مدیران استانی در این جلسات بر اساس وظایف محوله گزارش هایی را ارایه خواهند داد و تصمیم گیری هایی برای رفع مشکلات صورت می گیرد.

وی در پایان سخنان خود با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت به همه مسلمانان اعم از اهل سنت و تشیع، بیان کرد: این هفته توفیق مسئولان را برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم در تمام نقاط کشور مضاعف‌تر می‌کند.

گفتنی است وی بعد از ورود بە فرودگاە سنندج بە همراە استاندار کردستان و جمعی از مدیران استانی از پروژەهای عمران شهری سنندج بازدید کرد و در ادامه سفر شرکت در جلسە شورای توسعە استان یکی از برنامە‌های مهم و کلیدی وزیر کشور در سنندج خواهد بود کە در آن مسائل حائز اهمیتی در مباحث توسعەای مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین نشست با فعالان اقتصادی استان نیز از دیگر برنامەهایی است کە برای سفر دو روزە رحمانی فضلی تدارک دیدە شدە است و نشست با روحانیون و شرکت در جشن بزرگ میلاد پیامبر بە مناسبت آغاز هفتە وحدت از دیگر برنامەهایی خواهد بود کە با حضور وزیر کشور در سنندج برگزار می‌شود.

کد خبر 4766633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =