تمرکز مسئولان رفع عقب ماندگی های شمال شهر بیرجند است

بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: به دلیل کمبود زیرساخت ها و تراکم جمعیت در شمال شهر بیرجند یکی از اولویت های مسئولان این منطقه بوده تا بتوانیم با رفع موانع عقب ماندگی ها را جبران کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق معتمدیان پیش از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام فرهنگی بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس گزارشات در روند اجرای پروژه های فرهنگی مرکز استان مقداری تعلل وجود دارد که در همین راستا امروز بازدیدی از پروژه های فرهنگی و آموزشی نیمه تمام بیرجند داشتیم.

وی بیان کرد: در بازدید ها موانع و مشکلاتی در روند اجرای این پروژه ها وجود داشت که برخی به ناهماهنگی بین دستگاه های اجرایی و بخشی به کمبود اعتبارات مربوط می شد.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در همین راستا مقرر شد در معاونت عمرانی استانداری جلساتی در این زمینه برگزار و با همکاری سازمان مدیریت برنامه ریزی بتوانیم هم موانع و مشکلات را برطرف کنیم تا این پروژه ها سرعت بیشتری داشته باشد.

بیشترین کمبود فضای آموزشی در مهر شهر

معتمدیان با بیان اینکه تمرکز پروژه های فرهنگی در شمال شهر است، عنوان داشت: به دلیل کمبود زیرساخت ها و تراکم جمعیت در شمال شهر یکی از اولویت های مسئولان شمال شهر است تا بتوانیم با تزریق اعتبارات و رفع موانع و مشکلات پروژه ها را با سرعت بیشتری اجرایی کنیم.

وی اضافه کرد: همه هم و غم مسئولان این است تا کمک کنیم و عقب افتادگی های این منطقه برطرف شود و در این زمینه اولویت با پروژه های نیمه تمام خواهد بود.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طی چند سال گذشته بخش زیادی از پروژه های کشوربا اسناد خزانه اداره می شود، افزود: اسناد خزانه یکی از ظرفیت های خوب مالی است که باید پیمانکاران آن را قبول کنند.

معتمدیان همچنین در بازدید از پروژه حیاط طیبه با اشاره به اینکه در حال حاضر بیشترین کمبود فضای آموزشی مربوط به مهرشهر است، بیان کرد: باید ساخت این پروزه تسریع شود تا هرچه سریعتر مردم از مزایای آن منتفع شوند.

کد خبر 4766951

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =