اعتماد مردم بزرگترین سرمایه نظام است/ انتخابات برگ برنده نظام است

شیراز_استاندار فارس گفت: بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی اعتماد مردم است و کارگزاران نظام نیز با اقدامات خود می توانند سرمایه انسانی را افزایش دهند. 

به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله رحیمی عصر یکشنبه در جلسه هیات بازرسی انتخابات فارس بیان کرد: یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران اعتماد مردمی است و این موضوع بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی است. 

وی متذکر شد:عملکرد کارگزاران انقلاب می توانند با اقدامات مناسب این سرمایه انسانی را افزایش دهند. 

عالیترین مقام  دولت در فارس بیان کرد: فراز و نشیب هایی در کشور در جریان است و هجمه های مختلفی توسط دشمنان بر علیه ایران ایجاد شده تا بتوانند گسستی میان مردم و مسئولین ایجاد کنند

او ادامه داد: ایجاد ناامیدی و ایجاد جوی ناکارآمدی برای دولت و نظام به دنبال آن هستند که فاصله ای میان مردم و مسئولین ایجاد کنند تا از این فاصله به روند حرکتی انقلاب ضربه بزنند. 

وی افزود: کارگزاران انقلاب نیز می کوشند تا با خدمت رسانی به مردم و افزایش خدمات به دنبال ایجاد رضایتمندی بیش از گذشته کرده اند اما نمیتوان نسبت به هجمه های دشمنان بی تفاوت بود. 

استاندار فارس انتخابات را عاملی برای شکست برنامه های دشمن بیان کرد و افزود: انتخابات می تواند عاملی برای از بین بردن تمامی هجمه ها و برنامه ریزی های دشمنان باشند و می توان در برگ برنده نظام که انتخابات است بهترین اقدامات را انجام داد. 

رحیمی در مورد اهداف انتخابات بیان کرد: یکی از اهدافی که در انتخابات مدنظر است علاوه برمردم سالاری دینی  نمایش خدمات مسئولین نظام در جهت از بین بردن فساد در نظام اداری است

عالیترین مقام دولت در فارس بیان کرد: انتخابات پیش رو با حضور تمامی تفکرات سیاسی ، پرشور، مردمی و با نظارت  دستگاه های دولتی انجام خواهد شد و تنها موضوعی که آینده جامعه را تعیین می کند آرای مردم و انتخابات است. 

او به مسئولین توصیه کرد: مسئولین باید به دنبال ایجاد شور انتخاباتی است و ملاک عمل تمامی دستگاه ها مر قانون است و بر روند انتخابات سلایق سیاسی لحاظ نخواهد شد.

رحیمی متذکر شد: هیچ کس و دستگاهی اجازه نخواهد داشت برای تبلیغ یا علیه نامزد انتخاباتی اقداماتی انجام دهند و هیات ها انتخاباتی نیز مر قانون را اجرا کرده و نباید تحت تاثیر فشارهای بیرونی قرار بگیرند. 

استاندار فارس مردم را اصلی ترین عنصر برگزاری انتخابات دانست و افزود: هیات نظارت ، اجرایی ، وزارت کشور و هیات بازرسی در انتخابات دخیل هستند اما مردم برگزار کننده و اجرا کننده انتخابات هستند. 

رحیمی به نامزد های انتخاباتی توصیه کرد: حضور نامزد های انتخاباتی در مدت زمان مناسب و تبلیغات در مدت زمان قانونی در کنار معرفی تمامی توانمندی های فردی از جمله توصیه هایی است که به نامزد های انتخاباتی است. 

وی ادامه داد: کاندیدا های انتخاباتی نباید به دنبال تخریب افراد باشند بلکه باید نسبت به معرفی توانمندی های خود اقدام کنند. 

کد خبر 4768395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =