اولین جشنواره‌ خانوادگی محلات در کرمان برگزار شد

کرمان - رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری و بانوان شورای شهر کرمان از برگزاری اولین جشنواره‌ خانوادگی محلات در شهر کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا لری دوشنبه شب در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان ضمن تبریک هفته وحدت و خیر مقدم به ریاست جمهور و هیئت همراه که به استان کرمان سفر کردند، از شهردار کرمان و مجموعه‌همکاران ایشان در شهرداری به دلیل برگزاری اولین جشنواره‌ خانوادگی محلات که در زمینه‌های مختلف ورزشی، فرهنگی و... در شهر کرمان برگزار شده است، تقدیر کرد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرمان گفت: پیشنهاد می‌شود برای اینکه حوزه‌ گردشگری شهر کرمان بهتر اداره شود، با استفاده از توان زیر مجموعه‌های شهرداری، یک مدیریت قوی و بهتر در این زمینه ایجاد شود و یا اداره‌ گردشگری شهرداری به صورت رسمی و قوی‌تر وارد شود تا مصوبات کمیسیون‌ گردشگری اجرایی شوند.

سیدمحمدرضا معین‌زاده میرحسینی با بیان اینکه شهردار نیز با این امر موافق است ادامه داد: امیدواریم با تصویب و قبول این مساله، تعدادی از مصوبات کمیسیون گردشگری تا قبل از پایان امسال، اجرا شوند.

کامیاب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرمان گفت: به پیوست مدارک و مستندات مربوط به قرارداد احداث تقاطع غیر هم‌سطح بهشتی (سیدی) مورد پیمان شرکت فاران مشرق زمین، برای بررسی و تصویب اعمال افزایش سقف اقلام فاکتوری در صورت وضعیت قطعی، به شورا ارسال شده و در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در این کمیسیون مطرح شد با توجه به طولانی شدن پروژه‌ پل شهید بهشتی و افزایش اولیه مبلغ قرارداد از ۹ میلیارد تومان به ۱۸ میلیارد و نیز اجرای آیتم‌های پیش‌بینی نشده مانند پانل‌ها و تسمه‌ها که در طرح اولیه پیش بینی نشده بود، در طرح نهایی، شهرداری تقاضای مصوبه شورا برای پرداخت اقلام فاکتوری، مازاد بر فاکتور اولیه از محل اعتبارات شورا را داشت که در کمیسیون مصوب شد.  

 گفتنی است بعد از بحث و بررسی اعضای شورا، با توجه به کار انجام شده و دستور کار معاونت عمرانی با افزایش سقف اقلام فاکتوری از محل اعتبارات داخلی شهرداری موافقت و این مصوبه تصویب شد.

کد خبر 4769825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =