مازندرانی ها یک میلیون بار با ۱۱۰ تماس گرفتند

ساری - معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از افزایش ۸ درصدی تماس های مردمی با پلیس ۱۱۰ استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: بیش از یک میلیون تماس با این سامانه برقرار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی عارف نژاد با تشریح ماموریت های مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ با اشاره به نقش مشارکت مردم در تامین امنیت، گفت: با توجه به فرهنگ سازی صورت گرفته خوشبختانه شاهد ارتباط خوب مردم با پلیس و افزایش این روند در سطح استان هستیم.

سرهنگ عارف نژاد، اظهار داشت: روزانه حدود ۶ هزار تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ برقرار می شود که ۳۵ تا ۴۰ درصد این تماس ها منجر به عملیات و حضور پلیس در صحنه می شود.

وی افزود: ۶۵ درصد از ماموریت ها در بخش فوریت های پلیسی مربوط به حوزه کلانتری ها و پاسگاه ها، ۳۵ درصد مربوط به حوزه راهور و پلیس راه ، ۴۵ درصد اخبار مربوط به دریافت به راهنمایی و ارشاد از پلیس و ۷ تا ۱۰ درصد این خبرها غیر قابل رسیدگی بوده است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران به افزایش ۸ درصدی تماس با مرکز پلیس ۱۱۰ در سال جاری اشاره کرد و تصریح کرد: بیش از یک میلیون و ۱۱۰ هزار تماس در ۷ ماهه امسال با مرکز ۱۱۰ برقرار شد که ۳۵ تا ۴۰ درصد از این تماس ها منجر به عملیات و حضور پلیس در صحنه شده است.

سرهنگ عارف نژاد از رضایتمندی ۹۲ درصدی مردم از عملکرد پلیس ۱۱۰ خبر داد و بیان داشت میزان رضایتمندی مردم طی تماس کنترلی با شهروندان با مولفه هایی چون حضور به موقع پلیس در صحنه جرم، چگونگی برخورد و اقدام مامور پلیس مورد سنجش قرار گرفته است.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران از شهروندان، خواست: با توجه به تجمیع خطوط ۱۱۰ در استان، در زمان درخواست امداد از پلیس ۱۱۰ ضمن حفظ خونسردی، محل دقیق حادثه را به کاربر پاسخگو اعلام تا در اعزام ماموران به محل حادثه تسریع به عمل آید .

کد خبر 4770785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =