دشمن به دلیل کارآمدی ها از سپاه و بسیج ناراحت است

ساری - نمایند ولی فقیه در مازندران درباره کارآمدی و موفقیت سپاه در حوزه‌های خدمت رسانی در بحران‌ها گفت: امروزه دشمن به خاطر همین کارآمدی‌ها از سپاه و بسیج ناراحت است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر چهارشنبه در دیدار با پایوران سپاه در استان ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و رئیس مذهب جعفری امام جعفر صادق (ع) و نیز گرامیداشت هفته مبارک بسیج، با اشاره به اینکه سپاه پاسدار انقلاب اسلامی است، گفت: مرسوم است در همه کشورها رهبر و قوای مسلح برای حفظ کشور  کار می کنند، اما رهبری انقلاب اسلامی متمایز از همه کشورها است لذا همین نام و عنوان  اهمیت و سختی کار رهبری معظم  و پاسداری را مشخص می‌کند.

نمایند ولی فقیه استان مازندران درباره کارآمدی و موفقیت  سپاه در حوزه‌های خدمت رسانی در بحران‌ها افزود:امروزه دشمن به خاطر همین کارآمدی‌ها از سپاه و بسیج ناراحت است.

حجت الاسلام محمدی لائینی با خطاب قراردادن نمایندگان سپاه در این جلسه، اعلام کرد: باید خودتان برای حفاظت و حمایت از کیان انقلاب اسلامی همیشه آماده داشته باشید چرا که اگر صرفا انقلاب ما در داخل کشور محصور و شما وظیفه تان محدود به داخل باشد، دیگر دشمنان دشمنی نمی‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با تصریح براینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم دنیا است و نمی‌توان جلوی صدور فرهنگ انقلاب را گرفت، اضافه کرد:وقتی درس آزادی، تمرین و تجربه آزادی را در کشور پیاده شد یقینا همه ملت‌های خواهان آزادی از آن الگو میگیرند.

امام جمعه ساری در ادامه سخنان خود با بیان اینکه دشمن از دست انقلاب اسلامی ناراحت و خشمگین است، خاطرنشان کرد: براساس ملاک‌های قرانی، یکی از ملاک‌های ارزیابی جمع، گروه و یا لشکر و یا حتی یک فرد این است که چقدر دشمن از آن ناراحت است و چقدر فکر و کارکرد آن دشمن را به غیظ وادار می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان با تصریح براینکه دیپلماسی، سیاست، جهاد و مدیریت ما باید دشمن خشمگین کن باشد، افزود:نباید دنبال تعریف و لبخند دشمن باشیم.

حجت الاسلام محمدی لائینی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه انصافا دشمنان از سپاه به شدت ناراحت وخشمگین هستند و  همین امر ما را امیدوار می‌کند، ادامه داد:‌ سپاه باید همین را ه را در پیش بگیرد، لذا سپاه در همه امورات کارآمدی خود را نشان داد.

به گفته محمدی لائینی بخش لشکری کشوردر حال رشد و پیشرفت است که باید بخش کشوری هم این گونه باشد که بامدیریت جهادی و مدیریت استشهادی با اتکا به درون و ولایت مداری این پیشرفت حاصل می‌شود.

کد خبر 4771672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =