موانع بانکی در مسیر توسعه و پیشرفت کردستان برداشته می شود

سنندج - معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: موانع پیش روی توسعه استان کردستان در حوزه بانکی بررسی و رفع خواهد شد.

بە گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان محمد نهاندیان در بدو ورود به سنندج ضمن تبریک هفتە وحدت و میلاد نبی اکرم بە بیان اهداف خود ازسفر بە کردستان پرداخت و گفت: بە کردستان سفر کردیم تا بدانیم در سال رونق تولید چە قدم هایی در استان برداشتە شدە است.

وی ادامە داد: در این سفر جلسات متعددی از جملە گفتگوی دولت و بخش خصوص برگزار می‌شود و علاوە بر سفر بە دو شهرستان دیواندرە و بانە طرح‌های سرمایە گذاری و میزان موفقیت و پیشرفت آنها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

نهاوندیان بررسی وضعیت کارگروە تسهیل  و رفع موانع تولید و اقدامات ومشکلات فراروی این کارگروە را از دیگر برنامەهای سفر برشمرد و گفت: در این سفر جمعی از مدیران عامل بانک‌های کشور حضور دارند و بنا داریم بخشی از موانع بانکی را در استان بر طرف کنیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور همچنین موضوع ستاد بازآفرینی شهری را حایز اهمیت دانست و گفت: رئیس جمهور در خصوص این ستاد و فعالیت آن تاکید ویژە دارند و ما نیز پیرو تاکیدات ایشان جلسە ستاد بازآفرینی شهری را برگزار می‌کنیم.

وی ادامە داد: موضوع بازآفرینی شهری برای کردستان و خصوصا شهر سنندج مهم است و تلاش می‌کنیم هر آنچە در توان داریم برای رونق بخشیدن بە فعالیت‌های تولیدی و عمرانی کردستان انجام دهیم.

کد خبر 4771768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =