تلاش دشمن برای دوقطبی کردن/ تهاجم ها یک پروژه در حال اتمام است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تهاجم های فرهنگی، سیاسی و مکر و حیله های دشمن یک اتفاق نیست بلکه یک پروژه در حال اتمام است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر پنجشنبه در دیدار با مربیان حلقه های صالحین بسیج استان ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: همه‌ی برکت‌ها در پیروی از فرهنگ انسان ساز اسلام است که در تعلیمات اهل بیت و سمبل و رئیس مذهبش، امام جعفر صادق (ع) خلاصه می شود.

وی با بیان اینکه آزمایش های آخر الزمانی دنیا را فراگرفته و در این آزمایش ها هم ریزش های فراوان، و هم رویش های فراوانی وجود دارد و صراط مستقیمش، خط مشی صالحین است، افزود: انقلاب ما اسلام ماست نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد لذا هرچه کم و زیاد کنند، مربوط به دیگران و سلیقه ها، شخص ها، حزب ها، گروه ها و انواع سوء استفاده ها است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: اگر شرایط اسلام را حفظ کنیم انقلاب اسلامی ایران به ظهور حضرت مهدی (عج) و پیروزی اسلام و ناکامی دشمنان خواهد انجامید.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی به گفته امام خمینی (ره) یک معجزه بود، گفت: در آن شرایطی که دنیا به دو نیم کره شرقی و غربی تقسیم شده بود و کفر بر آن حاکم بود، جایی برای ظهور اسلام نبود، اما شرایط تغییر پیدا کرد و انقلاب شکل گرفت و قدرت خدا آن را تثبیت کرد.

آیت الله عبادی با بیان اینکه دشمنان ما از روز اول برای پایان انقلاب اسلامی زمان بندی می کردند و اکنون بعد از ۴۰ سال باز هم روزشماری می کنند، عنوان کرد: هنگامی که دشمنان انقلاب، راه های مختلف را رفتند و با انواع روش ها نتوانستند این انقلاب را از پای درآورند حمله نظامی را راه انداختند.

وی با اشاره به اینکه طرح های کودتا و فتنه‌ی دشمنان یکی پس از دیگری خنثی شده است، بیان کرد: امروز تنها بحث فتنه سال ۷۸ و فتنه سال ۸۸  مطرح نیست بلکه فتنه‌ی هر روز مطرح است و آن ها طبق گفته خودشان همه گزینه ها را برای به زانو در آوردن انقلاب اسلامی ایران بر روی میز دارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فتنه ها نه تنها مضر نبود بلکه مفید نیز بود، اظهار داشت: اتفاقات امروز جهان یعنی اینکه روزی آنها برای شما روزشماری می کردند و امروز شما برای آنها روزشماری می کنید که چند روز دیگر هستند.

وی خطاب به مربیان حلقه های صالحین بسیج استان گفت: امانتی که به دست شما رسیده است را محکم بگیرید، زیرا راه، راه شماست.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه آزمایش ها قوی است و ریزش دارد اما آنهایی که ریزش می کنند باید ریزش کنند زیرا خدا آن ها را نمی پسندد اما رویش ها را نیز باید دید، اظهار داشت: امروز طرح گام دوم انقلاب این نوید را می دهد که شرایط باید بعد از همه‌ کارشناسی ها،  شعارها و شعورها، جنبه عملی پیدا کند و به سوی اهداف و آرمان های انقلاب حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه امروز موانع خود به خود در حال کم رنگ شدن است و این یعنی اینکه زمان برداشتن گام دوم انقلاب فرا رسیده است، افزود: ما باید دولت اسلامی را شکل دهیم تا در سایه آن دولت متعهد اسلامی و جامعه ساز، به سمت جامعه اسلامی حرکت کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آنچه در جامعه دیده ایم، این بوده که دشمن چالش هایی برای ما ایجاد کرده اما این مردم با همه  این چالش ها باز هم پای انقلابشان ایستادند، گفت: در گام دوم انقلاب باید شرایطی فراهم شود که به مردم فرصت دهد تا در برابر آرمان های انقلاب و اسلامشان حرکت کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان در داخل، اختلاف و دوقطبی ایجاد کردند تا جامعه را بلغزانند، عنوان کرد: تهاجم های فرهنگی، سیاسی، مکرها و حیله های دشمنان یک اتفاق نیست بلکه یک پروژه در حال اتمام است.

آیت الله عبادی ادامه داد: در گام دوم انقلاب باید به سمت آرمان ها حرکت کنیم و این جبهه صالحین است که باقی می ماند.

کد خبر 4772212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =