تدوین دستورالعملی برای تعیین قیمت در بوفه های دانشگاه تهران

معاون دانشجویی دانشگاه تهران از تهیه و تدوین دستورالعملی برای تعیین حداقل و حداکثر قیمت ها در بوفه های تمامی دانشکده ها خبر داد

سعید حبیبا در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مغایرت قیمت ها در بوفه پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران و اعتراض دانشجویان به این موضوع، گفت: بوفه ها در دانشکده های دانشگاه تهران به مناقصه گذاشته می شود و هر کسی که برنده شد مدیریت آن را بر عهده می گیرد. پس از اعتراض دانشجویان روی این موضوع حساس شدیم و قیمت ها را مورد بررسی قرار دادیم.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه به هر حال مدیریت این بوفه ها با بخش خصوصی است و آن ها هم به دنبال منافع و سود بیشتر هستند، افزود: در شروط پیمان نامه این گونه موارد ذکر شده اما متوجه شدیم صرف ذکر این شروط فایده ای ندارد.

حبیبا از تهیه و تدوین دستورالعملی برای تعیین حداقل و حداکثر قیمت ها در بوفه های تمامی دانشکده ها خبر داد و گفت: قیمت های پیشنهادی دانشگاه برای همه‌ بوفه های دانشکده ها لازم الاجرا است.

اخیرا دانشجویان پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران نسبت به مغایرت لیست قیمت بوفه‌ی هنر با لیست اعلام شده توسط امور دانشجویی دانشگاه‌ و همچنین فروش اجناس تاریخ گذشته در بوفه‌ی هنرها اعتراض کردند.

کد خبر 4773639

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =