برخورد جدی با مدیران بی‌توجه به سیاست‌ها و اولویت‌های استان یزد

یزد ـ استاندار یزد گفت: با مدیرانی که نسبت به سیاست‌های استان و اولویت‌هایی که تعیین‌ شده، بی‌توجه باشند برخورد می‌شود و باید همه خود را وقف خدمت به مردم کنند که رسالتی مهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی طالبی ظهر امروز در نشست هم اندیشی ارتقا فرهنگ سلامت اداری با اشاره به تجمع هایی که در روزهای گذشته در یزد و دیگر نقاط کشور تشکیل شد، اظهار داشت: این تجمع در ابتدا مربوط به اصلاح قیمت سوخت بود اما بعد از آن جریان ضد نظام به صحنه آمد و اعتراض های مسالمت آمیز را تبدیل به اغتشاش و آشوب کرد.

وی با اشاره به اینکه برخی از اغتشاشگران دستگیر شدند، افزود: از بررسی های به عمل آمده از دستگیرشدگان همچنین بررسی آشوب های میدانی مشخص شد که یک جریان سازماندهی شده پشت پرده این مسائل است.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: برخی افراد با هدف به کشور وارد شده اند و می خواهند از این آشوب ها به نفع خود استفاده کنند و حاضرند برای این موضوع هزینه های بسیاری نیز بپردازند.

طالبی عنوان کرد: هوشیاری مردم و آمادگی نیروها و مسئولان موجب شکست توطئه‌های دشمنان است و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و همه مجموعه  نظام باید با همکاری و همدلی بر اساس مقررات، وظایف خود را در خدمت به مردم انجام دهند و رضایت جامعه را جلب کنند .

وی تاکید کرد: دستگاه‌های دولتی باید جدی و با احساس تکلیف نسبت به برخی مسائل توجه ویژه و خاص داشته باشند و نباید نسبت به آن سهل انگاری کنند.

طالبی بیان داشت: با مدیرانی که نسبت به سیاست‌های استان و اولویت‌هایی که تعیین‌ شده، بی‌توجه باشند برخورد می‌شود و باید همه خود را وقف خدمت به مردم کنند که رسالتی مهم است .

استاندار یزد، یکی از راه‌های حرکت در مسیر سلامت اداری را تقویت نظارت همگانی و استقبال از  نظارت‌ها ذکر کرد و اظهار داشت:  دستگاه‌های دولتی باید با صداقت و شفافیت، پاسخگوی مردم و رسانه‌ها باشند.

طالبی گفت: باید اعتماد عمومی جامعه را با کار و تلاش صادقانه افزایش داد و به جلب اعتماد سرمایه اجتماعی بیش از گذشته  وظایف انجام شود.

وی تاکید کرد: وظیفه مدیران است که در دستگاه‌های دولتی نسیت به ارتقا سرمایه اجتماعی و افزایش اعتماد عمومی جامعه به‌ نظام و دولت اقدام کنند.

کد خبر 4775444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 9 =