لزوم توجه به پایداری کسب و کارهای اینترنتی

رئیس کمیته بودجه به نظارت مالی شورای شهر تهران، بر لزوم توجه به پایداری کسب و کارهای اینترنتی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید فراهانی، در جلسه روز سه شنبه شورای شهر تهران  خطاب به وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات به لزوم توجه به پایداری کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان تاکید کرد.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به قطع اینترنت در جریان ۱۷۶ جلسه علنی شورای شهر تهران طی تذکری که تقدیم هیات رئیسه کرد، نوشت: بدون شک اخلال گری و ایجاد ناامنی و نا آرامی امری محکوم است که امنیت پایداری و تاب آوری زندگی شهروندان را هدف قرار داده است، اما این گونه اقدامات کور و بی اثر نباید زمینه ساز اختلال در کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان گردد.

فراهانی افزود: بدون شک هر دقیقه اختلال در روند این گروه از خدمات زمینه زیان و عدم کسب درآمد بخش زیادی از شهروندان اعم از رانندگان تاکسی های اینترنتی تا دیگر ارائه دهندگان خدمات خواهد شد، بر همین اساس لازم است با تدبیر و تمهید مقدمات لازم زمینه توجه به پایداری کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به عنوان یکی از ارکان اقتصاد شهری امروز فراهم شود.

وی تصریح کرد: برهمین اساس به عنوان نماینده مردم در اجرای بند ۲ ماده ۸۰ قانون شوراهای اسلامی کشور، درباره «توجه به پایداری کسب و کارهای اینترنتی و ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان» به وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات تذکر می دهم.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در پایان خاطرنشان کرد:  امیدوارم با اقدام به موقع، موثر و اهتمام  جهرمی، وزیر  فناوری اطلاعات و ارتباطات شاهد توجه بیش از پیش به تاب آوری کسب و کارهای اینترنتی و پایداری خدمات اینترنتی به شهروندان باشیم.

کد خبر 4775970

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =