نظارت‌ها در بازار هشترود تشدید می‌شود/اتمام حجت با رانندگان متخلف

هشترود- فرماندار هشترود با بیان اینکه نظارت ها بر بازار هشترود تشدید می شود، گفت: با متخلفان به شدت برخورد می کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، امین امینیان عصر امروز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار هشترود اتمام حجتی با رانندگان متخلف داشت و گفت: رانندگان هیچ وسیله نقلیه‌ای اجازه ندارند یک‌ریالی قیمت کرایه را افزایش دهند.

وی ادامه داد: سوء استفاده بعضی از افراد شرور و آشوبگر را که باعث شده‌اند در جامعه ناامنی ایجاد شود و باعث تخریب بعضی از اماکن دولتی و شخصی شده‌اند به‌شدت محکوم می‌کنیم.

وی اضافه کرد: عده‌ای سعی می‌کنند با اغتشاش و ناامنی از آب گل‌آلود ماهی بگیرند. آن‌ها به‌هیچ‌عنوان از مردم عادی نیستند و افراد دشمن هستند که بانفوذ در داخل مردم بنام مردم دست به چنین کارهای خلافی می‌زنند که اصلاً یک ایرانی باغیرت و باشرف هیچ موقع چنین کاری نمی‌کند. این اموال دولتی بوده و مال خود این مردم هستند. آیا کسی می‌تواند اموال خودش را آتش بزند و یا تخریب کند. هرگز عقل سلیم این کار را قبول نمی‌کند. اینها دشمن مردم هستند و مقصدشان ایجاد ناامنی در کشور است.

فرماندار هشترود تأکید کرد: مردم باید راه خود را از این افراد جدا کنند و دشمنان را بشناسند.

امینیان اضافه کرد: هرگونه وسیله نقلیه برایش بنزین تعلق خواهد گرفت طبق صورت‌جلسه دولت هیچ‌کس از این قانون مسثتنی نیست و تمامی وسایل نقلیه سهمیه سوخت دریافت خواهند کرد.

کوچک‌ترین تخلفات به اداره صمت گزارش شود

فرماندار هشترود خطاب به رئیس اداره راه و حمل‌ونقل جاده‌ای هشترود گفت: هیچ وسیله نقلیه‌ای اجازه ندارد یک‌ریالی به قیمت کرایه خود افزایش دهد در صورت مشاهده نیروی انتظامی باید برخورد قانونی کند. این قانون هم به وسایل نقلیه شهری و برون شهری را شامل می‌شود و هیچ‌کس حق افزایش قیمت به بهانه افزایش بهای بنزین را ندارد.

وی ابراز داشت: تمامی مسئولان وظیفه‌دارند در حیطه وظیفه خود نظارت شدیدی به قیمت‌ها داشته باشند و این امر مشمول تمام مسئولان ادارات است.

فرماندار هشترود تصریح کرد: اگر کسی تخلفی ببیند چشم‌پوشی کند، به‌کل مردم خیانت کرده است. باید کوچک‌ترین تخلفات را به اداره صمت گزارش داد تا شدیداً برخورد شود.

فرماندار هشترود از اداره راه و حمل‌ونقل جاده‌ای خواست جهت جلوگیری از بعضی تخلفات چندین مورد خودرو و ون تهیه‌کرده و در اختیار مسافرینی که دائماً در حال رفت وامد به شهرستان‌های هم‌جوار از جمله تبریز و مراغه هستند قرار داده شود تا فرصت از دست سود جویان گرفته شود.

کد خبر 4776426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =