تلاش های مذبوحانه دشمن بخاطر شناخت ناکافی از ملت ایران است

بیرجند- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به تلاش های مذبوحانه دشمن برای ضربه زدن به کشور در حوادث اخیر، گفت: همه این ها بخاطر عدم شناخت از ملت ایران و مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید شجاع صبح چهارشنبه در نشست تخصصی استانی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری اظهار داشت: نیروی انتظامی یکی از ستون های اصلی امنیت و استقرار نظام جمهوری اسلامی در کشور بوده است.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب که نخستین گام خود را برداشت تا امروز که بیش از ۴۰ سال از آن گذشته وقایع مهمی را پشت سر گذاشته است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در طول این سال ها همه عزم دشمن آسیب رساندن به انقلاب بوده است، عنوان داشت: دشمن در این مسیر از همه تهدیدات، توطئه ها و اقدامات از جمله حمله به کشور در حادثه طبس، هشت سال جنگ تحمیلی، تحریم و ترور و اقدامات امنیتی استفاده کرده است.

شجاع با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مقابل همه استکبار جهانی و به خصوص آمریکا ایستاده است، افزود: آمریکایی که قبل از انقلاب حضور جدی در منطقه داشت اما امروز جمهوری اسلامی تمام نقشه های آن ها در منطقه را برملا کرده و جلوی آن را گرفته است.

وی با اشاره به تلاش های مذبوحانه دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی در حوادث اخیر کشور، افزود: دشمن از هر مطلبی و حادثه ای برای ضربه زدن به نظام استفاده می کند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: خودشان اعلام می کنند از دو سال قبل برای امروز برنامه ریزی کردیم تا از اندک تحرک در ایران به نفع خود و برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم.

شجاع با تأکید بر اینکه این ها از شناخت ناکافی است که نسبت به مردم ایران و مقام معظم رهبری دارند، بیان داشت: بر اساس منظومه فکری که امام(ره) پایه گذاری کردند در ادامه راه امروز به جایی رسیده ایم که نه تنها نتوانستند ضربه ای به کشور بزنند بلکه پیشرفت های زیادی داشته ایم که سبب شده در قله های افتخار و پیشرفت در منطقه قرار بگیریم.

وی بیان کرد: حضرت امام(ره) در شکوفایی و به ثمر رساندن جمهوری اسلامی نقش مهمی داشتند اما تا رسیدن به تمدن اسلامی گام های اساسی باید برداریم و هنوز گام دوم انقلاب باید برداشته شود.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم خطاب به همه مردم و مسئولان وظایفی برای سازمان های مختلف و مردم تبیین کردند، افزود:نیروی انتظامی به عنوان اولین اقدام کننده در نیروهای مسلح قدم های خوبی در این زمینه برداشته است.

شجاع اضافه کرد: همچنین برای اینکه پلیس تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم اقدامات خوبی انجام شده است.

کد خبر 4776591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =