برگزاری هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بدون مهمانِ المپیکی

اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی شنبه تشکیل جلسه می‌دهند که برخلاف هفته‌های اخیر هیچ دستورالعمل مشخصی در رابطه با المپیک و بررسی برنامه‌های مسافران آن ندارند.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست روز شنبه (فردا) اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک پنجاهمین نشست آنها در این دوره مدیریتی حساب می آید.

این نشست در حالی برگزار می شود که هیچ مهمان ویژه ای برای حضور در آن دعوت نشده درحالیکه طی هفته های خیر نشست های اعضای هیات رئیسه و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با حضور یک یا دو نفر از روسای فدراسیون های المپیکی برگزار می شد تا برنامه های آنها برای حضور در توکیو بررسی شود.

برای جلسه فردا اما بررسی درخواست های مطرح شده از طرف این فدراسیون ها و در رابطه با مسائل مختلف و از جمله کمک مالی، دستورالعمل تعیین شده است. به همین دلیل از هیچ رئیس فدراسیونی دعوت نشده تا صرفا به پیگیری این درخواست ها رسیدگی شود.

بررسی آئین نامه های داخلی کمیته ملی المپیک از جمله آئین نامه ویژه برای بدرقه و استقبال قهرمانان از دیگر محورهای تعریف شده برای نشست روز شنبه اعضای هیات اجرایی و هیات رئیسه کمیته ملی المپیک است.

این نشست از ساعت ۱۰ در دفتر سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک آغاز می شود.

کد خبر 4776807

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =