تعامل نیروی انتظامی با بسیج برای تامین امنیت کاشانی‌ها چشمگیر است

کاشان - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت: تعامل نیروی انتظامی با بسیج برای تامین امنیت شهروندان کاشانی چشمگیر و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مرتضی عمومهدی عصر پنج شنبه در دیدار با اعضای شورای نیروی انتظامی کاشان با بیان اینکه بسیجیان در عرصه های مختلف در حال خدمت به شهروندان و هموطنان هستند، اظهار داشت: در کاشان بسیجیان در حدود ۱۴۰ پایگاه بسیج محلات سازماندهی شده اند که این تعداد پایگاه جدا از پایگاه های بسیج ادارات، کارخانجات، اصناف و غیره است.

۱۲۰ هزار بسیجی در شهرستان کاشان وجود دارد

وی از وجود ۱۲۰هزار بسیجی در کاشان خبر داد و تصریح کرد: بسیجیان کاشان در هر لحظه و هر مکان آماده حفاظت و پاسداری از آرمان های انقلاب، امام و شهدای گرانقدر میهن اسلامی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان از وجود تمام اقشار بسیج در کاشان خبر داد و ابراز داشت: تنها قشر بسیج که در کاشان وجود ندارد بسیج حقوقدان است که با رایزنی های انجام شده و موافقت های مربوطه به زودی بسیج حقوقدان ها نیز در کاشان ایجاد می شود.

وی با اشاره به تعامل سازنده این نهاد و نیروی انتظامی در تامین و آسایش شهروندان کاشانی تصریح کرد: همکاری نیروی انتظامی با بسیجیان شهرستان کاشان برای تامین امنیت در شهرستان کاشان بسیار چشمگیر است که لازم است بابت این همکاری از نیروی انتظامی تشکر کنیم.

هرگونه ناامنی برای شهروندان و هموطنان محکوم به شکست است

سرهنگ عمومهدی با بیان اینکه بسیج و نیروی انتظامی برای امنیت و آسایش مردم آماده هستند، بیان داشت: بسیج و نیروی انتظامی آمادگی دارند هرگونه ناامنی در شهرستان را که توسط هر فرد و یا گروهی انجام شود را در نطفه خاموش کنند.

وی با اشاره به تلاش ضدانقلاب، سلطنت طلب ها و همچنین ایادی استکبار جهانی در ایجاد ناامنی در کشور افزود: همانگونه که مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته موفق به ناکام کردن تمام این دسیسه ها بوده اند در ادامه نیز توان مقابله با هرگونه توطئه علیه مردم و کشور را دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان همچنین با بیان اینکه اینترنت و فضای مجازی بستری برای فعالیت دشمنان ایران اسلامی شده است، اظهار داشت: باید با استفاده از ظرفیت های مردمی عرصه را برای فعالیت دشمنان مردم ایران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تنگ کنیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی و آمریکا برای مقابله با ایران در جنگ نظامی نتوانسته است موفقیتی کسب کند، ابراز داشت: فتنه انگیزی به همراه ایجاد آشوب و اغتشاش، جنگ نرم و نیمه سخت و همچنین سست کردن بنیان خانواده ها با استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله دیگر ابزار دشمن برای مقابله با ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید برای هرگونه توطئه و دسیسه آماده باشیم.

به گزارش مهر، در پایان این مراسم لوح تقدیر سردار مهدی معصوم بیگی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان به نشانه تقدیر و تجلیل از زحمات ناحیه مقاومت بسیج کاشان برای تامین امنیت و آسایش شهروندان کاشانی توسط سرهنگ علی قربانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشان به سرهنگ مرتضی عمومهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان اعطا شد.

کد خبر 4777768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =