اعتراض حق مردم است/بی تدبیری در سهمیه بندی بنزین

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر حق اعتراض مردم، گفت: مسئولین در سهمیه بندی بنزین و تغییر قیمت آن خام و بی تدبیرانه عمل کردند.

به گزارش خبرنگارمهر، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند با اشاره به معانی مختلف سیاست اظهار کرد: سیاست صحیح در عرصه های مختلف موجب رشد جامعه می شود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند بیان‌کرد: البته دشمنان همواره برای بی‌اثر کردن سیاست‌های مثبت در جامعه طراحی داشته و نهایت تلاش خود را برای نفوذ و تخریب انجام می‌دهند.

عبادی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها نسبت به نفوذ هشدار داده‌اند، ادامه‌داد: سیاست معاندان برای سلطه بر ملت‌ها و تضعیف آنان اختلاف‌افکنی و گروه - گروه کردن یک جامعه است.

وی با تأکید بر اینکه باید سیاست‌های شیطنت‌افکنانه دشمن را به درستی بشناسیم، افزود: با شیطنت‌افکنی به نام قومیت‌ها، مذهب‌ها، زن یا مرد بودن و رونق دادن مواد مخدر و فساد جوامع را تضعیف می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: با بصیرت می‌توان رده‌های مختلف نفاق و دشمنی را شناخت.

عبادی اظهار کرد: در فتنه اخیر مردم خراسان‌جنوبی هم به درستی اعتراض خود را اعلام کردند که باید می‌کردند ولی نگذاشتند ضایعات و تخریب در استان داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه اعتراض حق مردم است، بیان‌کرد: این بصیرت مردم خراسان‌جنوبی در جلوگیری از تبدیل شدن اعتراضات به تخریب و ضایعات جای سپاس و دعا برای این مردم با بصیرت دارد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی ادامه‌داد: هر چه از خوبی و بدی برای ما رخ می‌دهد ثمره تدبیر و یا بی تدبیری خود ما است.

عبادی یادآور شد: وقتی با شعار «نه شرقی، نه غربی» انقلاب کردیم به معنای این است که جز حاکمیت خدا نمی‌پذیریم و رابطه ما با دیگر کشورها بر مبنای احترام متقابل و از موضع اقتدار است.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه گاه با بی‌تدبیری می‌خواهیم که مشکلات جامعه خویش را با تکیه بر بیگانگان و در انتظار نتایج برجام‌ها بودن، حل کنیم، افزود: بیگانگان و استکبارگران هدفی جز به بردگی کشیدن ملت‌ها ندارند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: چرا باید در موضوعی آنقدر با بی‌تدبیری و خام عمل کنیم که زمینه برای ناراحتی و اعتراض مردم را به وجود آوریم.

عبادی یادآور شد: ندام‌کاری دولت و سیستم اجرایی از سویی و ناکارآمدی مجلس از طرف دیگر موجب اتفاقی در روز های اخیر شد که نباید رخ می‌داد و بعد هم شاهد فرافکنی بودیم.

وی با اشاره به اینکه آیا دولت ندانم‌کار و مجلس ناکارامد از آسمان نازل شده و یا از زمین استخراج می، شود؟، گفت: در حقیقت بر مبنای مردم سالاری خود مردم این مسئولین و متولیان را انتخاب می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهارکرد: برخی از علت حمایت رهبر معظم از دولت در موضوع اخیر تعجب کرده‌اند در حالی که رفتار ایشان در حقیقت حمایت از رأی و انتخاب مردم بود.

عبادی بیان‌کرد:امیدواریم در گام دوم انقلاب یک بازسازی در انتخاب‌هایمان داشته باشیم و دولتی انتخاب کنیم که مربی جامعه باشد.

وی یادآور شد: اگر می‌گویید نمی‌خواهیم مردم را به اجبار به بهشت ببریم چرا دست غربی‌ها را باز گذاشتید تا جامعه را به سمت جهنم ببرند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: ان‌شاءالله مردم خراسان جنوبی فردا  شنبه، در حمایت از اقتدار و امنیت کشور یک ۹ دی دیگر خلق کنند.
کد خبر 4777969

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =