مسئولان نباید فرصت را برای سوءاستفاده پیاده نظام دشمن فراهم کنند

بروجرد- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اینکه مسئولان نباید فرصت را برای سوءاستفاده پیاده نظام دشمن فراهم کنند، گفت: دشمن به دنبال تضعیف انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ مجید سوری ظهر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان در مصلی بروجرد اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب دشمنی با ملت ایران وجود داشته است اما امروز می بینیم این دشمنی ها بیش از گذشته شده است.

وی با بیان اینکه این دشمنی ها به طور قطع دلایلی دارد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با به خطر انداختن منافع دشمنان باعث شده برای اولین بار یک جبهه بیداری در سطح منطقه در مقابل جبهه استکبار شکل گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد ادامه داد: به همین خاطر دشمنان به دلیل بیداری اسلامی در سطح منطقه از ملت ایران خشمگین هستند و این دشمنی ها ناشی از اقتدار ملت ایران در مقابل استکبار است.

سرهنگ سوری اظهار داشت: همچنین امروز نفی استکبار به عنوان یک فرهنگ غالب در سطح منطقه و دنیا ایجاد شده است و شکست پی در پی دشمن و جبهه استکبار در مقابل جبهه مقاومت دلیل دیگر دشمنی آنها است.

به گفته وی، در سال های اخیر با وجود پرداخت هزینه های هنگفت جبهه استکبار اما می بینیم که در منطقه هیچ سودی عایدشان نشده است.

وی با اشاره به دیگر علل دشمنی استکبار با ملت ایران، ادامه داد: در جریان سقوط پهباد آمریکایی و تصرف نفت کش انگلیسی هیمنه استکبار شکسته شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: بی تدبیری و کم کاری برخی از مسئولان یکی دیگر از عوامل دشمنی با ملت ایران است که اگر بهانه دست دشمن ندهیم نمی تواند نفوذ کند.

سرهنگ سوری یادآور شد: وقتی دشمن در صحنه نبرد و صحنه تقابل روبرو شکست می خورد با استفاده از پیاده نظام داخلی دست به اغتشاش می زند و ایحاد آشوب می کند و هدفش این است انقلاب اسلامی ایران تضعیف کند.

وی تصریح کرد: مسئولان نباید فرصت را برای سوءاستفاده پیاده نظام دشمن فراهم کند و از سویی مردم هم باید بدانند نحوه اعتراض به برخی از مسائل نباید به گونه ای باشد که سوء استفاده دشمن را برانگیزاند.

کد خبر 4778056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =