تکمیل پروژه های نیمه تمام در مازندران اولویت است

ساری - استاندار مازندران تکمیل پروژه های نیمه تمام را اولویت اساسی در شرایط کنونی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر شنبه در جلسه شورای اداری استان با بیان اینکه جایگاه ورزش مازندران در کشور و جهان قابل کتمان نیست گفت: هر گونه هزینه در این بخش سرمایه گذاری است و جواب می دهد و باید به ورزش استان به مثابه کشور توجه کنیم.

وی با اظهار اینکه چون اقتصاد استان کشاورزی است در حوزه تیمداری با مشکل مواجه هستیم از اینرو به حمایت های ملی نیاز داریم گفت: همه باید برای رشد و توسعه استان تلاش کنیم.

حسین زادگان، حفظ منافع ملی را امری مهم دانست و گفت: منافع ملی با نگاه واقع بینانه و منصفانه حفظ می شود و در شرایط کنونی باید وحدت و انسجام داشته باشیم.

استاندار مازندران با اشاره به تحریم های مختلف علیه کشور تصریح کرد: کشور باید متکی بر تولید باشد و به ظرفیت های درونی توجه کنیم.

وی با عنوان اینکه نباید به اقتصاد نفتی متکی باشیم به اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین اشاره کرد و گفت: این طرح منجر به کاهش قاچاق سوخت می شود.

وی با بیان اینکه مصرف 90 میلیون لیتر بنزین در کشور منطقی نیست افزود:همه می دانند که قیمت بنزین در ایران نسبت به کشورهای دیگر ارزانتر است و دولت برای حمایت از اقشار نیازمند بسته های معیشتی ارائه خواهد کرد.

استاندار مازندران یادآور شد: کشوری که درآمد ندارد و وزیرش تحریم می شود باید در شرایط خاص و بحرانی تصمیم مناسب بگیرد.

وی تکمیل پروژه های نیمه تمام را اولویت اصلی بیان کرد و تکمیل این پروژه ها از خواسته های اساسی است.

حسین زادگان درباره مسائل پسماند استان گفت: پسماند معضل دیرینه استان به شمار می رود و برای حل آن در چند نقطه زباله سوز و کارخانه کمپوست در دست اجرا است.

استاندار مازندران به طرح تنفس جنگل اشاره کرد و گفت: این طرح توسط مجلس مصوب شده است و باید به آن توجه کرد .

کد خبر 4778548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =