لزوم افزایش اعتبارات در حوزه مبارزه با مواد مخدر ایلام

ایلام - استاندار ایلام بر لزوم افزایش اعتبارات در حوزه مبارزه با مواد مخدر در ایلام تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی صبح شنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان وحدت را عامل اصلی موفقیت استان در امور فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: امروز وحدت و همدلی بسیار خوبی در استان برقرار است و این مهم زمینه ساز توسعه در استان شده است.

وی ادامه داد: این بسیار ارزشمند است که ما در استان هم در سیل، هم در اربعین و هم در قضایای بعد از سهمیه بندی بنزین موفق عمل کرده ایم.

استاندار ایلام ادامه داد: درایت خوب شورای تامین باعث شد که با گفتگو و حضور در بین مردم قضایای بعد از سهمیه بندی بنزین بصورت مسالمت آمیز پایان یابد.

وی افزود: برای همه کارها از حمله در بحث مبارزه با مواد مخدر می توان با وحدت و همدلی و با تاکید بر رویکرد تعاملی بین دستگاهی بر مشکلات غلبه یافت.

سلیمانی دشتکی با اشاره به این مطلب که استان ایلام از پاک‌ترین استان‌های کشور در حوزه مصرف مواد مخدر است، اضافه کرد: البته پاک بودن استان از حیث مصرف مواد مخدر نبایست بهانه‌ای برای عدم اختصاص اعتبار به استان بشود بلکه بابت پیشگیری از گرایش به مصرف این ماده خانمان سوز بایست این اعتبارات باتوجه به اینکه استان در نقطه مرزی قرار دارد و با استان های آسیب پذیر نیز همسایه است، افزایش یابد.

وی در ادامه با تاکید بر این مهم که همه باید به دنبال توسعه استان باشیم گفت: در این میان توسعه فرهنگی بسیار حائز اهمیت است.  

وی افزود: در این راستا فرهنگ کار و تلاش، فرهنگ مسئولیت پذیری، فرهنگ گفتگو و ... را بایست بیش از پیش تقویت کنیم.

کد خبر 4778591

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =