ضرورت هوشیاری در برابر استکبار/تکیه به غرب مشکلی را حل نمی کند

بیرجند- قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم باید در برابر ستون پنجم منافقین در داخل و استکبار هوشیار باشند، گفت: هرگز به دشمن اجازه اغتشاش و خیانت نمی دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی صبح شنبه در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار ایران در بیرجند بیان کرد: مردم ایران اسلامی طول چهل سال انقلاب با پیروی از ولایت و اسلام ناب محمدی، نهضتی بزرگ پدید آوردند و با ایمان، بصیرت و پیروی خالصانه این نهضت را حفظ کردند.

وی  با بیان اینکه در هر نهضتی نقش مردم را نقشی اساسی می دانیم، گفت: مردم صالح، بصیر و آگاه هستند که با مبارزه با این فتنه ها به خوبی نقش خود را نمایش می دهند.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه نقش ولایت و رهبری یکی از مولفه های مهم در هر نظام است، اظهار کرد: هر جا ولایت با رهبری پیوند می خورد، نهضتی بزرگ ایجاد می شود.

وی با اشاره به اعتراضات اخیر مردم بیان کرد: اعتراض و سوال مردم حقی برای پرسش است که مسئولان در اولویت های خود به موقع جواب خواهند داد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: منافقین، آشوبگران و ستون پنجم نظام اسلامی از دیرباز در صدد هستند که با نفوذ به توطئه هایشان برسند.

وی ادامه داد: آنانی که فتنه ۸۸ را رقم زدند و در سال ۹۶ با نوکری دشمن دست به اقداماتی زدند، امروز هم به شکل دیگری در میان مردم حضور یافته که جدا کردن آن ها کار آسانی نیست.

مردم در برابر استکبار هوشیار باشند

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه جدا کردن آشوب گران از مردم نیاز به بصیرت و شناخت دارد، گفت: بر اساس آیات قرآن دشمنان در سه دسته شامل دشمنان دین، خواهان منافع ملی و جریان نفاق قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه امام جامعه به خوبی آشوبگران را از مردم جدا کردند، افزود: نائب امام زمان در جامعه مردم را در برابر جریان هایی مانند دشمن در بیرون مرزها، استکبار جهانی، صهیونسیم جهانی و ایادی آن ها در منطقه  هوشیار می کند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عربستان را گاو شیرده استکبار دانست و افزود: مردم باید در برابر ستون پنجم منافقین در داخل هوشیار و بیدار باشند.

وی بیان کرد: دشمن می خواهد در کف خیابان ها نقشه های خود را عملی کند بنابراین آنچه امروز در کف خیابان رقم می خورد توطئه استکبار جهانی است.

حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر اینکه مردم باید خط خودشان را بدانند، اظهار کرد: مسئولان هم در نظام اسلامی خدمتگذار جامعه بوده و باید مدیریت دقیق آن ها نگذارد که دشمن امید وارد شود.

مسئولان پاسخگوی مردم باشند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی  ادامه داد: مسئولان در طول چند سال انقلاب می توانستند به نحوی کشور را مدیریت کنند که شوکی به جامعه وارد نشود.

وی با بیان اینکه خون افراد زیادی تقدیم اسلام شده و ما مدیون شهدا هستیم، اظهار کرد: اگر مسئولان در انجام رسالت های خود کوتاهی کنند باید در دنیا و آخرت پاسخگو باشند.

حجت الاسلام نوفرستی ادامه داد: نباید به گونه ای عمل کنیم که دشمن نسبت به اجرایی کردن برنامه هایش در کف خیابان امیدوار شود.

 وی با بیان اینکه دشمن به دنبال توطئه است، اظهار کرد: دشمن در عراق به دنبال اربعین، توطئه کرد و برای ما هم نقشه های زیادی دارد.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه همه ما تکلیف داریم که در برابر برنامه های دشمن با روحیه ولایی، جهادی و جهادی مقاومت کنیم، گفت: مدیران تنها جایگاه اجرایی ندارند بلکه در برابر مردم مسئول هستند.

تکیه به غرب مشکل نظام را حل نمی کند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: در گام دوم انقلاب که باید دولت اسلامی به دنبال  ایجاد تمدن و جامعه اسلامی باشد، همه مردم و مسئولان تکلیف دارند.

حجت الاسلام نوفرستی بیان کرد: امروز امید دیگران در بیرون مرزها به نظام اسلامی بوده و از ما الگو می گیرند.

وی با بیان اینکه مسئولان نظام در بخش چهارم بیانات رهبری مخاطب بوده که باید به مردم اعتماد کنند، افزود: برای رسیدن به پیروزی باید به جوانان و مردم تکیه و اعتماد کرد.

حجت الاسلام نوفرستی ادامه داد: هرگز تکیه به غرب نمی تواند مشکل نظام ما را حل کند بلکه با ایمان راسخ، روحیه جهادی و حل مشکلات مردم می توانیم این انقلاب را به حکومت جهانی امام عصر(عج) متصل کنیم.

وی خواستار بصیرت بخشی به جامعه و مردم شد و گفت: هر جا مردم با نگاه بصیرت به میدان می آیند، کمتر آسیب می بینیم.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه طی چند روز گذشته علی رغم دیگر استان ها، در خراسان جنوبی  وضعیت سفید را داشتیم، افزود: این امر به دلیل ولایت مداری و ایمان مردم شریف استان و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی حاصل شده است.

مردم به خیانت کار اجازه اغتشاش نمی دهند

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: دشمن با  استفاده از ناآگاهی ها به دنبال یارگیری است بنابراین باید فرزندان را مراقبت کنیم تا هیجانات جوانی آن ها را به فتنه نکشاند.

وی لبیک به نائب امام زمان(عج) را یکی از پیام های حضور مردم در این راهپیمایی دانست و افزود: تبعیت از امامت و ولایت ما را میدان آورده است.

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه امنیت خط قرمز نظام است، اظهار کرد: هر کس  بخواهد در برابر نظام، مردم، بیت المال و دستاوردهای نظام زمینه ناامنی را فراهم کند، خیانت کار است که هرگز مردم اجازه اغتشاش و خیانت را نمی دهند.

وی با بیان اینکه دشمن در صحنه سیاسی و اجتماعی زخم خورده و سیلی خورده است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی تیر خلاصی به دشمن است.

حجت الاسلام نوفرستی بیان کرد: بسیاری از پدیده ها که دشمن رقم زده، به نفع اسلام تمام شده بنابراین این فتنه هم به نفع نظام و انقلاب رقم می خورد.

وی با بیان اینکه این حادثه ها نقش و آثار و برکات ولایت را به خوبی نشان داد، گفت: ولایت دولت را کمک می کنند، مردم را به صحنه می آورد و راه را به انسان نشان می دهد.

کد خبر 4778638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =