ملت در اطاعت از ولایت سنگ تمام گذاشت

ساری - نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا گفت: مردم سراسر کشور به ویژه مازندران در دفاع و اطاعت از ولایت سنگ تمام گذاشتند و مسئولان باید از ملت درس گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام یدالله غلامی صبح یکشنبه در راهپیمایی مردم ساری در حمایت از مواضع رهبری، برجام را یک تاکتیک دشمن برای مهار انقلاب بیان کرد و گفت: دشمن برای ادامه کار برنامه ریزی کرده بود و برجام، ۲، ۳ و ۴ به راه انداخت تا ایران بپذیرد قدرت منطقه ای نیست و در نقشه جدید خاورمیانه دخالت نکند و از حماس و حزب الله حمایت نکند تا آمریکا بتواند قلب دنیا را در اختیار داشته باشد.

وی افزود: آمریکا برای آقایی و کدخدایی دنیا هزینه کرد و رسانه های آن ها در حال تفهیم این مسئله هستند که ایران دارای مشکل است ولی پول های مردم را در جای دیگر هزینه می کند.

حجت الاسلام غلامی با بیان اینکه ۱.۵ درصد درآمد ارزی ما خرج مقاومت شد تصریح کرد: این درحالی است که دشمن هفت هزار میلیارد دلار در خاورمیانه هزینه کرده است و می خواهد مردم را بترساند و بد القاء کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا ادامه داد: دشمن می خواست با امضای برجام که نقش متعفن و روی دست مانده ما است اهدافش را تامین کند ولی درایت ولایت و هوشیاری ملت و مسئولان سبب شد تا وارد معرکه های دیگر دشمن نشویم و برجام های دیگر را امضاء نکنیم.

وی ادامه داد: آمریکا می خواست منطقه را بگیرد و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی را دارای امنیت کند ولی دید نفوذ منطقه ای ایران بیشتر شده است و در یمن، سوریه، خاورمیانه و جایجای دنیا نفوذ معنوی ایران افزایش پیدا کرده است و فرزندان نامشروع آمریکا در سرزمین اشغالی فلسطین امنیت خود را از دست داده اند.

حجت الاسلام غلامی یادآور شد: دشمن با آمدن ترامپ به براندازی روی آورده است و با برگرداندن تحریم ها و ایجاد بسترهای نارضایتی عمومی سعی کرد اهداف خود را دنبال کند و ما توانستیم با همه دشمنی دشمنان در جایی بایستیم که قدرت دفاعی ما از قدرت بازدارندگی بالاتر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا،با تاکید بر هوشیاری و داشتن بصیرت گفت: دشمن پیوسته در جنگ وستیز با ما است تا ما را از دین برگرداند.

وی خواستار انجام درست اصلاح قیمت بنزین شد و گفت: مقام معظم رهبری خواستار حل مشکلات اقتصادی مردم هستند و نباید این بخش از فرمایشات رهبری را غافل شویم.

وی با بیان اینکه دموکراسی ما دموکراسی آشپزخانه ای و عرفی نیست که به میل خورنده ها اش بپزیم گفت: دموکراسی ما دموکراسی طبیبانه است و گاهی شاید به مذاق مریض و بیمار خوش نیاید اما یقینا دارای نفع است.

حجت الاسلام غلامی با تاکید بر کاهش مشکلات اقتصادی مردم و جدیت در این بخش عنوان کرد: طرح اصلاح قیمت بنزین نباید بر قیمت اجناس و تورم اثرگذار باشد و مسئولان و دلسوزان باید تلاش کنند و در نقد مسئله نیز باید هوشمندانه عمل کرد و انتقادکنندگان از سوء استفاده اراذل و اوباش باخبر باشند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا از مسئولان خواست تا از ملت اطاعت و پیروی از ولایت را درس بگیرند گفت: مردم سراسر کشور به ویژه استان مازندران سنگ تمام گذاشتند و در دوگانه های معامله با انقلاب از حقوق دیگر خود به نفع نظام و انقلاب صرفنظر خواهیم کرد زیرا اصل نظام، انقلاب و ولایت حفظ شود.

حجت الاسلام غلامی با محکوم کردن اقدام و بیانیه ۷۷ نفر که نیروی امنیتی و حافظان امنیت و اقتدار را به خشونت محکوم کرده بودند گفت: باید این افراد را شناخت تا آنان دوباره نتوانند جای خوش کنند و دوباره به صحنه آیند.  

کد خبر 4779389

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 0 =