افزایش اولویت‌ها، لایحه را از حالت اولویت‌محور خارج می‌کند

بهاره آروین ضمن مخالفت با پیشنهاد اضافه شدن اولویت‌های شهری در طرح الزامات وسیاست‌های اجرایی بودجه گفت:اگر هر سال بر تعداد اولویت‌های الزامات بودجه بیفزاییم، از حالت اولویت‌محور خارج می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بهاره آروین در صد و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی طرح «سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران» و در مخالفت با پیشنهاد محمد سالاری مبنی بر اضافه کردن سه بند به مسائل کلیدی شهری در بند یک ماده واحده گفت: اگر بخواهیم بر تعداد اولویت‌های الزامات بودجه بیفزاییم، طرح از حالت اولویت‌محور خارج می‌شود.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران در ادامه گفت: از ۷مساله کلیدی شهری که اکنون در طرح آمده است، سه بند در سال گذشته به پیشنهاد دوستان اضافه شد. نباید هرسال چند بند به مسائل کلیدی و اولویت‌ها اضافه شود.

وی با بیان اینکه در طرح «سیاست‌های اجرایی و الزامات تدوین لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری تهران» دو بخش برای مسائل کلیدی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: یک بخش مسائل کلیدی شهری و بخش دیگر مسائل کلیدی شهرداری تهران است. در این دو بخش اولویت‌ها به حد کافی دیده شده است؛ ضمن اینکه در بند سوم مسائل کلیدی شهرداری تهران به هوشمندسازی اشاره شده است و دیگر نیازی نیست در بند مسائل کلیدی شهری هم آورده شود.

آروین تاکید کرد: اگر می‌خواهیم اولویتی را اضاقه کنیم، بهتر است پیشنهاد دهیم تا برخی اولویت‌ها حذف شوند تا اولویت‌های پیشنهادی جایگزین آنها شوند.

اعضای شورای شهر تهران پس از بررسی کلیات طرح مذکور را به تصویب رساندند.

کد خبر 4779764

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =