مناسب سازی ۱۶ مسیر بی آر تی اصفهان برای افراد دارای معلولیت

اصفهان-رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مناسب سازی ۱۶ مسیر در ایستگاه های بی آرتی در جهت مناسب سازی معابر شهری برای افراد دارای معلولیت به انجام رسیده است.

کوروش محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اعلام مناسب سازی معابر شهری برای روشندلان اظهار داشت: کمیته تخصصی روشندلان در کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان تشکیل  شد و نیازهای روشندلان و افراد دارای معلولیت جهت مناسب سازی معابر شهری مطرح و  به شهرداری ابلاغ شد.

وی افزود: از اواخر آبان ماه ۱۶ مسیر در ایستگاه های بی آرتی جهت افزایش رفاه حال افراد دارای معلولیت و روشندلان مناسب سازی شده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه موارد مناسب سازی بر اساس در خواست انجمن روشندلان و افراد دارای معلولیت مطرح شده که این درخواست ها در کارگروه ویژه در کمیسیون اجتماعی شورای شهر به شهرداری شهر اصفهان ابلاغ شده است، تصریح کرد: این مناسب سازی ها شامل نصب تابلو، هرس شاخ و برگ درختان و حتی جابه جایی درختان است.

وی اضافه کرد: با اخذ مجوز از کمیسیون حفظ و گسترش فضای سبز مناسب سازی مسیر روشندلان و افراد دارای معلولیت انجام شده است.؛ پل مسیر دسترسی به پیاده رو، نصب تابلو ترافیکی ویژه، مناسب سازی پیاده رو و پنج مورد نصب رمپ از اقدام های مناسب سازی برای افراد دارای معلولیت و روشندلان بوده است.

کد خبر 4780543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =