انقلاب اسلامی امروز راهبر مستضعفان عالم شده است

گرگان- جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب اسلامی امروز راهبر مستضعفان عالم شده است.

به گزارش خبرنگار مهرگلستان، سردار محمدحسین سپهر، شامگاه دوشنبه در یادواره ۱۲۰۰ شهید بسیجی استان اظهارکرد: امروز انقلاب و نظام اسلامی ما برای تداوم  حیات خود از سرمایه شهیدان بهره می جوید و روزی که دشمن نابکار و خصم جهانی در قالب حزب بعث به کشور ما یورش برد تنها به مرزهای ما حمله نکرد بلکه به تمام هویت های اعتقادی و ملی ما هجوم برد و اینجا بود که بسیجیان در برابر آنها ایستاد.

وی افزود: راز تسلیم یک ملت در نبرد با دشمن، تسلیم فکر و اندیشه آن ملت است و اگر ما هر زمانی از آرمان های دشمنان استکباری تبعیت کرده و تغییر باور و رفتار بدهیم، آن روز روز مرگ ماست اما تا زمانی که با نام شهیدان و امام شهیدان مانوس باشیم تسلیم و مرگ نداریم.

سپهر گفت: ۴۰ سال مقاومت و ایستادگی در برابر تهاجم همه جانبه دشمنان امروز ما را به عنوان یکی از قدرت های بزرگ دنیا نامیده است و اندیشکده های بزرگ غربی در حوزه های مختلف افول آمریکا را قطعی  دانسته و چرخش قدرت به شرق عالم با محوریت ایران را حتمی می دانند و  ما پیروزی خود را قطعی می دانیم چراکه شعار اسلامی برای همه جهان را داده ایم و به آن باور داریم.

جانشین سازمان بسیج با اشاره به وحدت موجود در گلستان گفت: برای دفاع برادران اهل سنت خود در سوریه خون دادیم و از آنها دفاع کردیم تا ثابت کنیم شعار ما در جهان اسلام یعنی تحقق تمدین نوین اسلامی برای همه انسان های مستضعف است.

وی گفت: انقلاب اسلامی ما امروز راهبر مستضعفین عالم شده است و اگر کسی بخواهد نامی از نماد مبارزه با استکبار بیاورد نام ایران اسلامی را به زبان خواهد آورد چراکه مردم با فرهنگ خود انقلاب شان را به جهان صادر کردند.

سپهر بیان کرد: امروز انقلاب ما احیاگر دین اسلام شده است و این به واسطه مقاومت، ایستادگی و مجاهدت رزمندگان ما به دست آمده است.

کد خبر 4781050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =