نیروی مردمی بسیج اقدامات اثرگذاری در محرومیت زدایی انجام داده است

اراک- معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروی مردمی بسیج از ابتدای تشکیل به فرمان بنیانگذار انقلاب تاکنون اقدامات اثرگذاری در محرومیت زدایی درنقاط مختلف کشور به انجام رسانده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین نجات پیش از ظهر سه شنبه در اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلای بیت المقدس اراک همزمان با هفته بسیج، اظهار داشت: نیروی بسیج در کشور، با تجهیز خود به دانش روز دنیا در راستای تحقق آرمان های امام راحل و انقلاب و رهبری گام برداشته و زمینه ساز توسعه میهن اسلامی شده است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بر کسی پوشیده نیست که نیروی مردمی بسیج از آغاز انقلاب اسلامی در مقاطع حساس همواره پشتیبان انقلاب و نظام بوده و در راستای خنثی سازی توطئه های دشمن، گام های بسیار بلندی برداشته که موجب شد الگو واقع شود و امروز ترویج روحیه بسیجی باعث شکل گیری نیروهای مقاومت در برابر استکبار جهانی در کشورهای منطقه شده است.

وی بیان کرد: از سوی دیگر امروز بسیج با کمترین امکانات قله های دانش را سپری کرده و همچنین با راه اندازی اردوهای جهادی اقدامات اثرگذار و ارزشمندی در راستای محرومیت زدایی در تمام نقاط محروم کشور برداشته است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در دوران دوران پربرکت انقلاب اسلامی، موفقیت های دشمن شکن با مجاهدت های بسیج محقق شده و امروز می بینیم که دشمن توان مقاومت و ایستادگی در برابر اقتدار نظام اسلامی را ندارد.

سردار نجات عنوان کرد: نیروی مردمی بسیج، یادگار ارزشمند بنیانگذار انقلاب اسلامی است که امروز می بینیم در عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... اقدامات موثر و با اهمیتی را به انجام رسانده است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به بحث سهمیه بندی بنزین و مدیرین مصرف سوخت در کشور ادامه داد: در جریان اجرای این تصمیم، دشمن فورا شروع به توطئه چینی برای ضربه زدن به نظام کرد؛ اما با حمایت رهبر معظم انقلاب از این طرح، نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب شد و پس از فرمایشات رهبری نیز، حضور گسترده مردم در صحنه راهپیمایی حمایت از ولایت و امنیت، حجت را بر دشمن تمام کرد.

وی ابراز داشت: افرادی که روزهای نخست اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین به این طرح اعتراض کردند از جنس مردم بودند، اما عناصر ضدانقلاب و منافقان بلافاصله از این موضوع سوء استفاده کرد و به تخریب اموال عمومی و شخصی و سایر اقدامات منافقانه بر دستیابی به اهداف پلید خود پرداختند که موفق هم نشدند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حقیقت، زمانی که ملت به توطئه های ضدانقلاب در جریان اعتراضات اخیر پی  بردند، صف خود را از دشمنان جدا کرده و با حمایت از ولایت، دین خود را به شهدا ادا کردند و اجازه ندادند دشمن که با توطئه ائتلافی وارد عمل شده و قصد داشت به بزرگ نمایی مشکلات اقتصادی بپردازد، اهداف و مقاصد خود را عملیاتی سازد.

سردار نجات اظهار داشت: براساس قانون با افزایش قیمت بنزین، باید ۵۰ درصد از درآمد حاصل از آن به مردم، ۳۰ درصد به تولیدکنندگان و ۲۰ درصد نیز به امور اجرایی دولت اختصاص یابد، اما قصد بر این بود که تمام درآمدهای این حوزه به مردم اختصاص یابد. در جریان همین موضوع، مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان تاکید کردند که افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین نباید افزایش قیمت کالاها را موجب شود که این مهم بایستی به طور جدی مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.

کد خبر 4781604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =