تسلط بر مأموریت‌ها یکی از راهبردهای کسب موفقیت‌های سازمانی است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با اجرای فرهنگ سازمانی، باید بر ماموریت‌ها مسلط شویم و وظایف اصلی و هدف‌های کلان سازمانی را پویا کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار قاسم رضایی در نشست تخصصی با فرماندهان یگان های مرزبانی استان بوشهر با تاکید بر انجام وظایف مرزبانی در دریا، گفت: انجام ماموریت ها باید گسترش یابد و وظایف مرزبانی در دریا مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه مرز جایگاه ملی دارد و سایر سازمان ها باید با مرزبانی نهایت همکاری را داشته باشند، افزود: اقدامات مرزبانی استان بوشهر لازم است ساماندهی شود، باید فرهنگ سازمانی را سرلوحه کار خود قرار داد و آن را به نحو احسن اجرایی کرد و استفاده صحیح از امکانات در اختیار، رکن اصلی ماموریت های مرزبانی است.

فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: با اجرای فرهنگ سازمانی، باید بر ماموریت ها مسلط شویم و وظایف اصلی و هدف های کلان سازمانی را پویا کنیم.

وی با بیان اینکه مرزبانان ساحل بان نیستند، گفت: باید ماموریت اصلی مرزداری را برگرداند، مرزبانی در دریا گارد ساحلی نیست و وظیفه اصلی و خطیر حراست از مرز به ساحل را دارد.

سردار رضایی با تاکید بر همبستگی با نیروهای مسلح، بیان کرد: همکاری با ماموران انتظامی، سپاه و ارتش تاثیر ویژه ای در تامین امنیت دریا دارد و ضروری است که تعامل به صورت گسترده در دستور کار قرار گیرد.

فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: روحیه انقلابی، فرهنگ سازمانی، منشور مرزبانی و مثبت گرایی مصداق و هدف گذاری اصلی مرزبانی است که باید جزء روش جاری و منش مرزبانان قرار گیرد.

کد خبر 4781648

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =