عزت و عظمت کشور نتیجه ایستادگی در برابر دشمنان است

فردوس_ استاد حوزه علمیه مشهد گفت : تمام عزت و عظمت کشور نتیجه ایستادگی در برابر دشمنان است.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی باقری عصر سه شنبه در جشن چهل سالگی بسیج که با حضور بسیجیان فردوس بود؛ بسیج را مایه فخر، مباهات و افتخاردانست و افزود: سخن از بسیج یعنی سخن از هر آنچه ملت ایران دارد و حرکت بسیج امروز پس از چهل با تعقل، فکر واندیشه بیشتر ادامه دارد.

وی تاکید کرد: امروز به برکت هوشیاری و بصیرت بسیج برنامه ریزی چندین ساله دشمن از آن سوی مرزها در جریان اغتشاشات اخیر در ظرف کمتر از ۴۸ ساعت به شکست انجامید.

وی تصریح کرد: هوشمندی رهبری و بصیرت بسیجیان که همان آهاد مردم هستند ضامن بقاء و تداوم انقلاب است و علاوه بر فهم دیروز توانسته است با درایت و آگاهی مسائل را تحلیل و بررسی کرده و تصمیم درست را بگیرد.

باقری فراگیری بسیج، خداباوری و حفاظت از دستاوردهای انقلاب را از جمله شاخصه های بسیج برشمرد و افزود: بسیج امروزعمومیت پیدا کرده و نقطه اوج آن خداباوری وتکیه بر خدا است که دشمن با تمام امکانات سخت و نرم افزاری نتوانسته به اهداف شوم خود برسد.

استاد حوزه علمیه مشهد نقش بسیج در مسائل اقتصادی و عرصه خدمت به محرومان را ستود و گفت: امروز ۱۱ هزار پروژه محرومیت زادیی را بسیج انجام می دهد که نشان از حضور چشمگیر این قشرمخلص جامعه در عرصه خدت به مردم است.

وی تاکید کرد: نباید بر سر عزت و سربلندی این کشور با هیچ کس معامله کنیم و همه عظمت ما نتیجه مقاومت در برابر دشمن و تبعیت از رهبری است.

امام جمعه فردوس نیزگفت: اگر تفکر بسیجی در کشور تنین انداز شود در برابر توطئه های دشمن بیمه خواهیم شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا بابایی تصریح کرد: بسیجی به لباس نیست و هر کس در این کشور خالصانه به مردم خدمت می کند بسیجی است.

وی تاکید کرد: امروز چتر بسیج در تمام این کشور گسترانیده شده و رهبری انکار بسیج را یا نابخردانه و یا خائنانه میدانند.

کد خبر 4781881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 10 =