بسیج بهترین پشتوانه علمی، فرهنگی و دفاعی آینده ایران اسلامی است

سنندج - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: انقلاب فرهنگی ما به پشتوانه حضور بسیج در حال حرکت و جریان سازی است و خود بسیج هم ثمره انقلاب است که امروز به ثمر نشسته است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سپاه بیت المقدس استان کردستان، سردار سیدصادق حسینی در مراسم روز قشر به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در میان دانشجویان دانشگاه های استان کردستان، اظهار داشت: جوان با نشاط، پویا و با انگیزه است که بسیج هدف و افق برای جوان و راه او تعیین می کند.سو استفاده از نارضایتی مردم برای رسیدن به هدف خود توطئه ای برای از بین بردن امنیت است.

وی افزود: بسیجیان در آینده مدیران لایقی برای خدمت به انقلاب خواهند شد و در مکتب حسینی برای پیشرفت و توسعه و آبادانی همت خواهند کرد و با بهره گیری از آرمان های انقلاب و سرلوحه قرار دادن بیانات کاریزمای انقلابی خود ارمغان های بسیاری برای کشور به بار می آورند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: بسیجیان بزرگ مردانی هستند که در کلاس درس خود پای دانشگاه ها و حوزه ها در راستای تحقق اهداف نظام و انقلاب هستند که دو بال علم، اعتقاد و نشاط و پویایی هستند.

سردار حسینی یادآور شد: در روزهای اخیر، کشور و استان کردستان شاهد برخی ناآرامی ها بود که با هوشیاری مردم ترمیم شد و عاملان بیگانه ای که در شکل گیری آن دست داشتند را خوشبختانه بار دیگر ناامید کرد.

وی با بیان اینکه جوان با نشاط، پویا و با انگیزه است که بسیج هدف و افق برای جوان و راه او تعیین می کند، بیان کرد: تحصیل، تلاش و کوشش بسیجیان در ارتقای قدرت مدیریت آنها موثر است و یم تواند روشنگری و بینشی والا به آنها ببخشد که بتوانند پل ارتباطی بین مدیران و لایه های جامعه باشند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دو بال علم و تقوا که هر بسیجی باید آن را داشته باشد می تواند به پشتوانه قدرت الهی و پیروی از بیانات انقلابی امام و رهبر انقلاب در نهایت به ترویج آرمان های انقلاب و صدور آن به دیگر ملت های اسلامی موثر باشد.

سردار حسینی با بیان اینکه در حال حاضر ما به دنبال امت سازی واحده اسلامی در سراسر جهان هستیم، اظهار داشت: به نعمت و برکت انقلاب همه امت اسلامی پیرو اندیشه امامین انقلاب هستند که این خود از برکت وجود روحیه بسیجی در کشور است.

وی افزود: دفاع و حراست از انقلاب و کشور خاصتا وظیفه جوانان است و مردم هم سهم به سزای در ایفای این امر دارند که تشخیص به موقع، مطالبه به حق و عمل در بهترین زمان ممکن خصیصه این اقدام انقلابی ارزشمند است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان ادامه داد: ارتباط بین دانشگاه و صنعت ارتباطی انکار ناپذیری است و جوانان میدا تحول، رشد و نمو انقلابی هستند که این تحول عظیم علمی و توسعه ای در بدنه بسیج شکل می پذیرد.

سردار حسینی یادآور شد: قبل از انقلاب در کشور هیچ رشدی به پشتوانه بدنه مردمی و توانایی های مردمی وجود نداشتف اما امروز از توسعه راه و شهرسازی، فرودگاه، صنعت و توسعه علمی و پزشکی گرفته تا تمام علوم دستیافتنی به دست بشر را می توان در جای جای کشور شاهد بود.

وی بیان کرد: امروز دشمن ابرقدرت که حاکم سراسر کشورهای ناتوان است، عاجزانه از ما درخواست گفتگو دارد و این یعنی مهر تائید توانایی و قدرت ایران و ایرانی در سراسر جهان است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: الگوی اسلامی و ایرانی امروز از مرزهای کشور خارج شده و بیشتر کشورهای منطقه در تمام تحولات و تصمیمات خود از الگوهای کشور ما پیروی و تقلید می کنند.

سردار حسینی اظهار داشت: شیوه و شکل توطئه دشمن هر سال به شکلی است اما هدف وی براندازی کشور و نظام اسلامی است که برای رسیدن به این هدف از هر دسیسه و هر نیروی سلطنتی و منافقی بهره می برد که بازهم معادله میلیاردی آنها که سالها روی آن کار کرده بودند، با یک ساعت سخنرانی مقام معظم رهبری برهم می ریزد.

وی افزود: امنیت ضامن توسعه و پیشرفت و توسعه و در نهایت سرازیر شدن سرمایه گذاری است که دشمن فقط به دنبال ایجاد ممانعت در هموار کردن این موارد است که خوشبختانه هزینه ای که دانشجویان برای پیروزی انقلاب کردند کشور را در رسیدن به این شایسته سالاری دینی هموار کرده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پایان سخنان خود یادآور شد: گام دوم انقلاب منشور انقلاب است که حضور جوانان در آن بسیار لازم و ضروری است و باید همه برای رسیدن به این هدف تلاش کنیم.

کد خبر 4782413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =