کانون‌های مساجد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: هر چه زمینه تقویت و رونق مساجد و فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را فراهم کنیم زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست با مدیرکل امور استان‌ها و امور مجلس کانون های فرهنگی مساجد کشور اظهار داشت: کانون های فرهنگی مساجد در استان بوشهر اقدامات بسیار خوبی را داشته‌اند که شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: برنامه ریزی برای انجام فعالیت های فرهنگی در کانون های فرهنگی مساجد یک راهکار مناسب برای رونق و جذابیت برای جذب جوانان و نوجوانان به مساجد است.

گراوند با اشاره به جایگاه و اهمیت مساجد در کشور اظهار داشت: نگاه و توجه ما به مساجد یک نگاه و اعتقاد قلبی است و هر چه مساجد را تقویت و پر رونق کنیم آسیب های اجتماعی کمتر خواهد شد.

وی اضافه کرد: مساجد یک ظرفیت مهم در عرصه فرهنگی و مذهبی است که باید از این ظرفیت نهایت بهره را ببریم، کانون های فرهنگی مساجد تلاش کنند که مساجد کانونی برای فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سایر مسائل باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به تشکیل شورای نظارت و هماهنگی کانون‌های فرهنگی مساجد کشور گفت: امیدواریم تشکیل این شورا در راستای ایجاد رونق و جذابیت مساجد و کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیوند نسل جوان با مساجد باشد.

کد خبر 4782427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =