هم اندیشی‌های فرهنگی با آحاد مردم افزایش یابد

اردبیل - استاندار اردبیل گفت: هم اندیشی نزدیک با مردم در حوزه مسائل فرهنگی باید به اولویت نهادهای مرتبط تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر بهنام‌جو ظهر چهارشنبه در نشست با کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل عنوان کرد: افزایش هم اندیشی با مردم در حوزه مسائل فرهنگی راهگشا بوده و باید به اولویت تبدیل شود.

وی با بیان اینکه غفلت از فرهنگ تبعات غیرقابل جبرانی را در پی خواهد داشت، افزود: دستیابی به توسعه متوازن و مورد انتظار بدون مدیریت آسیب‌های اجتماعی و ارتقای فرهنگ عمومی جامعه امکان پذیر نخواهد بود.

استاندار اردبیل تأکید کرد: افزایش همکاری با دستگاه‌ها و مجموعه‌های آموزشی مثل مدارس و دانشگاه‌ها در پیاده سازی چشم اندازهای ترسیم شده فرهنگی و پر کردن خلاء‌های شناسایی شده اجتماعی مؤثر خواهد بود.

بهنام‌جو یادآور شد:جنگ فرهنگی از دیرباز شروع شده و دشمنان از ابتدای انقلاب درصدد چیره بر فکر و اندیشه آحاد مردم به ویژه جوانان هستند و در این خصوص باید از آمادگی مناسبی برخوردار بود.

به گفته وی چنانچه برنامه‌های فرهنگی با وحدت و وفاق و انسجام مناسب ارکان تصمیم ساز پیش برده شود می‌توان به موفقیت‌های مورد انتظاری در عرصه پیاده سازی برنامه‌های پیشگیرانه دست یافت.

استاندار اردبیل تأکید کرد: یکی از پیام‌های مهم بسیجیان با هم بودن و در کنار هم ماندن برای اعتلای کشور و غلبه بر موانع بوده و در حال حاضر نیازمندی اصلی جوامع برخورداری از رویکرد فرهنگ بسیجی برای برداشتن گام‌های استوار است.

کد خبر 4782802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =