شهرستان های خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه در بخش درمان است

بیرجند- معاون سیاسی، اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم استان نیازمند نگاه ویژه در حوزه بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: در حوزه درمان نیز باید توجه ویژه به شهرستان ها شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر خوش خبر ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تأمین اجتماعی استان اظهار داشت: راهبرد اصلی جمهوری اسلامی در حوزه برقراری نظام تأمین اجتماعی در همه بخش ها است.

وی، سازمان اجتماعی را یک نظام اساسی برگرفته از قانون اساسی دانست و گفت: افزایش سطح پوشش خدمات این سازمان همواره مورد تأکید دولت ها بوده و در جمهوری اسلامی نیز مسئولان نظام به درستی بر روی این موضوع تأکید داشته اند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به پوشش ۴۷ درصدی بیمه تأمین اجتماعی در خراسان جنوبی، گفت: اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با تحت پوشش قرار دادن ۳۷۰ هزار نفر از جمعیت استان گام های خوبی در این زمینه برداشته و امیدواریم این ضریب افزایش پیدا کند.

خوش خبر با تأکید بر اینکه مردم خراسان جنوبی نیازمند نگاه ویژه در حوزه بیمه تأمین اجتماعی هستند، بیان کرد: باید با پوشش بالای بیمه ای کارکردهای اصلی کشور و سازمان تأمین اجتماعی تحقق یابد.

وی با بیان اینکه پوشش بیمه ای بسیاری از خانواده ها را از گسستگی نجات داده و امید به زندگی را بالا برده است، بیان داشت: با افزایش سطح خدمات این سازمان امید و نشاط در جامعه افزایش پیدا خواهد کرد.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان جنوبی، توجه به مبانی انسانی، ارزشی و اخلاقی را بخشی از وظایف سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: در حوزه درمان نیز شهرستان های استان نیازمند توجه هستند.

خوش خبر با اشاره به اینکه از دهه ۶۰ شرکت های زیادی زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی شکل گرفت، گفت: نقش این شرکت ها در ایجاد زیرساخت ها به خصوص در استان های محروم بسیار تأثیرگذار و مؤثر بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد:  کارکردهای این سازمان در استان روز به روز بیشتر و بهره مندی جامعه از خدمات این سازمان افزایش یابد.

کد خبر 4783374

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =