۲.۵ میلیون رکورد خدمت در مراکز درمانی تأمین اجتماعی خراسان جنوبی

بیرجند- مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی از ارائه بالغ بر ۲.۵ میلیون رکورد خدمت در مراکز درمانی این سازمان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد فیروزی ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در استان های محروم رسالت و وظایف ویژه ای دارد.

وی از ارائه سه میلیون و ۸۰۰ هزار رکورد خدمت در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته خراسان جنوبی رکورد خدمت در استان و کشور را شکست.

مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه طی شش ماهه نخست امسال نیز بالغ بر ۲.۵ میلیون رکورد خدمت در این مراکز داشته ایم، بیان کرد: با ادامه این روند امسال خواهیم توانست از رکورد سال گذشته نیز عبور کنیم.

فیروزی با اشاره به اینکه بخش درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در بخش زیرساخت رتبه نخست کشور را دارد، عنوان داشت: این در حالی است که در سال های گذشته خراسان جنوبی رتبه آخر را در این بخش داشته است.

وی با تأکید بر اینکه باید با جذب نیروهای متخصص از این زیرساخت ها استفاده کرد، بیان داشت: شرایط خاص استان و مردم رسالت سازمان را در ارائه خدمات بسیار سنگین تر کرده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی یادآور شد: همچنین اتحاد و اتفاق بخش بیمه و درمان تأمین اجتماعی یکی از راهبردهای سازمان در سال های گذشته بوده است.

کد خبر 4783420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 12 =