معاون مطالبه گری ستاد امر به معروف سیستان و بلوچستان معرفی شد

زاهدان - نخستین معاون مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان، محسن اکبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در گردهمایی ائمه جمعه سیستان و بلوچستان گفت: طبق ساختار سازمانی جدید ابلاغی از ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سه معاونت مطالبه گری و امور اجتماعی، فرهنگ، رسانه و آموزش و مدیریت منابع به تصویب ریاست محترم ستاد رسیده است که مهمترین آن ها معاونت اجتماعی و مطالبه گری است.

وی افزود: رویکرد جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر تقویت و افزایش روحیه مطالبه گری در بین مردم است و ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دنبال این است که مطالبات به حق مردم را به گوش مسئولین برساند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان ادامه داد: از همین رو پس از مدتی تحقیق مسئول معاونت مطالبه گری و امور اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین ملاک های انتخاب این معاونت روحیه مطالبه گری و آزادی خواهی بود، تصریح کرد: از همین رو یکی از جوانان بومی استان سیستان و بلوچستان که در این زمینه فعالیت داشت برای این معاونت انتخاب شد.

اکبری بیان داشت: ائمه جمعه شهرستان ها که روسای ستادهای شهرستانی هستند طبق ساختار سازمانی جدید عمل کرده و در بحث مطالبه گری، مطالبات منصفانه مردم را احصاء و نماینده مردم برای حل مشکلات و بیان مطالبات میان مسئولین باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ائمه جمعه از ظرفیت پایگاه نماز جمعه به عنوان مهمترین ابزار رسانه در راستای انتقال مطالبات مردم به مسئولین استفاده کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم «جواد قنبری» به عنوان مسئول معاونت مطالبه گری و امور اجتماعی ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

قنبری از فعالین حوزه رسانه ای و اجتماعی سیستان و بلوچستان است که پیش از این مسئولیت هایی همچون مدیریت برخی از پایگاه های خبری و خبرگزاری های سیستان و بلوچستان، معاونت خادمیاری دفتر آستان قدس رضوی سیستان و بلوچستان و عضویت در هئیت رئیسه و هئیت مدیره خانه مطبوعات را در کارنامه خود دارد.

کد خبر 4783583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =