سلاح راهبردی بازدارنده برای دفاع از کشور و حاکمیت آنرا داریم

وزیر دفاع یمن گفت: ارتش و کمیته های مردمی یمن ابتکار عمل را در دست دارند و سلاح استراتژیک بازدارنده برای دفاع از کشور و حاکمیت آن در اختیار دارند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، محمد ناصر العاطفی وزیر دفاع یمن گفت: ارتش و کمیته های مردمی یمن ابتکار عمل را در دست دارند و سلاح استراتژیک بازدارنده برای دفاع از کشور و حاکمیت آن در اختیار دارند.

وی افزود: جنگ واقعی میان ما و آنها هنوز شروع نشده است. این پیام را به کشورهای عضو ائتلاف ضد یمن که در راس آنها رژیم صهیونیستی وجود دارد، می دهیم که امنیت آنها به ویژه در بُعد اقتصادی در گرو احترام به حاکمیت و ثبات امنیت ملی یمن است.

وزیر دفاع یمن تاکید کرد: امنیت و ثبات کامل باید برای یمن و اقتصاد ملی آن وجود داشته باشد و اگر این رخ ندهد منافع اقتصادی بسیار بیشتر از آنچه برخی تصور می کنند آسیب خواهد دید.

وی درباره ادامه سکوت جامعه جهانی در قبال جنایات متجاوزان علیه یمن هشدار داد و گفت: این حق ملت ما است که در میان ملت های دیگر سربلند باشند. این را برای استفاده رسانه ای نمی گوییم ما مجبور به دفع از ملت یمن که -با همه ابزار و اقدامات متجاوزکارانه کشته می شوند و دنیا فقط تماشا می کند بدون اینکه حرکتی انجام دهد-هستیم.

العاطفی در ادامه اعلام کرد: می گویند که دنیا دهکده کوچکی است و دهکده کوچک باید که به خانواده یمنی توجه کند. اگر ملت یمن کشته می شوند و دهکده جهانی خواب است یا فقط تماشاگر اوضاع است پس ما مجبور به دفاع از ملتمان که کشته می شوند و سوزانده می شوند، هستیم.

کد خبر 4783806

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =