تولید داخلی برترین راه مقابله با تحریم‌های دشمنان است

اصفهان - امام جمعه موقت اصفهان گفت: تولید داخلی برترین راه مقابله با تحریمهای دشمنان است امابرخی مسئولان سالها از وقت و زمان کشور را صرف برجام کرده و رفع همه مشکلات را منوط به آن می‌دانستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مجتبی میردامادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نماز جمعه اصفهان با اشاره به سال رونق تولید اظهار داشت: رهبر معظم ‌انقلاب چندین سال است که در شعارهای سال بر موضوعات اقتصادی تاکید دارند و امسال نیز در سخنرانی‌های مختلف خود بر ترویج رونق در داخل کشور تاکید زیادی داشتند.

وی با بیان اینکه تولید داخلی برترین راه مقابله با تحریم‌های دشمنان است، ابراز داشت: ایشان از همان ابتدای مذاکرات خطاب به مسئولان بر این امر تاکید کردند که برای رفع مشکلات دل به مذاکره نبندید و بر استفاده از توان داخلی کشور تمرکز کنید اما متاسفانه برخی مسئولان سالها از وقت و زمان کشور را صرف برجام کرده و همه چیز را منوط به آن می‌دانستند و از تلاش داخلی غافل شدیم.

تمامی مشکلات با ظرفیت‌های بی نظیر کشور قابل رفع است

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه  تمامی مشکلات به دست مردم کشور خودمان و با ظرفیت‌های بی نظیر کشور قابل رفع است، تاکید کرد: رهبر انقلاب همواره پشتیببان تولید  تولیدگنندگان بودند واین امر باید سرمشق بقیه مسئولان امر باشد و از آن غفلت نکنند.

وی با اشاره به اینکه شعار کشورما استقلال و آزادی است بدین معنا که  نه به خارجی‌ها متکی باشیم و نه به آنها التماس کنیم یا به جای اقتدار از دیپلماسی خنده در برابر آنها استفاده کنیم، ادامه داد: استقلال کشور ایران بسته به حمایت از تولید و استفاده از سرمایه عظیم مردمی است در حالیکه از این امر غفلت کرده‌ایم.

حجت الاسلام میردامادی با اشاره به قدرت نظامی ایران در دنیا گفت: همان گونه که برای رسیدن به این درجه از اقتدار نظامی از توان نیروهای داخلی استفاده کردیم برای رفع بقیه مسایل کشور باید بدون اتکا به خارج از کشور باشیم.

امروز هیچ کشوری جرئت تعرض نظامی به ایران را ندارد

وی تصریح کرد: امروز هیچ کشوری جرئت تعرض نظامی به ایران را ندارد و اینها  همه در سایه اقتدار نظمی ایران به ویژه در زمینه موشکی است؛ در آن زمان برخی از مسئولان می گفتند موشک برای چه می خواهیم و این در حالی است قوی بودن در زمینه های دفاعی در برار دشمنان از توصیه های قرآنی است.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به فرمایشات رهبر در جمع بسیجیان تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند که توطئه عمیقی که دشمنان ترتیب داده بودند و تدارکات آنها برای ایجاد این فتنه در ایران در یک بزنگاه توسط نیروی انتظامی، بسیج و سپاه و از همه بالاتر با حرکت مردم برای دفاع از نظام و انقلاب  را در هم شکست.

دنیای استعمار هرگز نمی تواند به انقلاب و نظام ایران صدمه‌ای وارد کند

وی با تشکر از مردم اصفهان برای حضور پرشور در راهپیمایی دفاع از امنیت و اقتدار میهن تاکید کرد: دشمنان این نظام بدانند با وجود چنین مردمی هرگز نخواهند توانست نقشه‌های خود را به سرانجام برسانند و دنیای استعمار هرگز نمی تواند به انقلاب و نظام ایران صدمه‌ای وارد کند.

کد خبر 4783913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =