حضور ناظران مالی کمیته ملی المپیک در فدراسیون‌ها

ناظران مالی کمیته ملی المپیک بررسی ورود و خروج‌های مالی فدراسیون‎ها و تطابق آنها با برنامه‌ها و فعالیت‌های این کمیته را آغاز کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، علاوه بر وزارت روزش که به فدراسیون های ورزشی در تامین بودجه سالیانه آنها کمک می کند، کمیته ملی المپیک هم تامین بخشی از هزینه های فدراسیون ها را بر عهده دارد.

البته اعتباراتی که از طرف کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها تخصیص داده می شود، اصولا باید در چارچوب برنامه ها و فعالیت های این کمیته هزینه شود. این موضوعی است که ناظران مالی ویژه فدراسیون ها، بررسی آن و تطابق برای اطمینان از درستی مسیر هزینه ها را در برنامه دارند.

ناظران مالی کمیته ملی المپیک چند هفته ای  است که به فدراسیون ها معرفی شده و در محل آنها مستقر شده اند تا طبق ماموریتی که دارند، بررسی ورود و خروج مالی فدراسیون ها - در بخش بودجه تخصیصی کمیته - و تطابق با فعالیت ها و برنامه های کمیته ملی المپیک را انجام دهند.

البته این بخش از فعالیت ناظران مالی کمیته ملی المپیک در رابطه با بودجه تخصیصی به فدراسیون در سال ۹۷ است. آنها هنوز بررسی کارنامه مالی فدراسیون ها در سال جاری را آغاز نکرده اند. این بخش از ماموریت ناظران مالی بعد از اتمام دوره مالی سال ۹۸ یعنی سال آینده انجام می شود.

کد خبر 4784144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =