اقتدار نیروهای مسلح خواب را از چشمان دشمنان ربوده است

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: اقتدار نیروهای مسلح خواب را از چشمان دشمنان ربوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی صالحی صبح شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در منطقه یکم امامت بندرعباس بیان داشت: مقام معظم رهبری فرمودند نیروی دریایی در خط مقدم دفاع از کشور قرار دارد و مناطق مهمی همچون مکران، دریایی عمان و آبهای آزاد حضور دارند.

وی عنوان کرد: رشادت ها و حماسه آفرینی های نیروی دریایی ارتش در دفاع مقدس و ضربه های مهلکی که بر رژیم بعث عراق وارد شد بر هیچ کس پوشیده نیست و باید بر آن احترام گذاشت.

صالحی خاطرنشان کرد: اگر دلاوری ها، رشادت ها، حماسه آفرینی ها، بینش و اعتقادات راسخ دینی نیروهای مسلح نبود، امروز کشورمان شاید گرفتار اوضاع وخیمی همانند کشورهای منطقه بود.

به گفته رئیس کل دادگستری هرمزگان، امروز جوانان نیروهای دریایی ارتش و نیروهای مسلح با اعتقادی راسخ و بینش اسلامی عمیق و توسل به ائمه اطهار و سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری شاهد اقدامات ارزنده و موثری هستیم که جهان را به شگفتی درآورده است.

وی اظهارداشت: ابتکارات، نوآوری ها و اختراعات و فناوری های نوین در نیروی دریایی همچون ناوشکن سهند، زیردریایی فاتح و غدیر و حضور در آبهای آزاد تنها بخشی از توانمندی های ارتش است.

صالحی با بیان اینکه امروز اقتدار نیروهای مسلح لرزه بر تن دشمنان انقلاب اسلامی انداخته است، ابرازداشت: حضور مقتدرانه نیروهای دریایی ارتش و سپاه خواب را از چشمان دشمن پرانده است و امنیت منطقه توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تامین می شود.

رئیس کل دادگستری هرمزگان افزود: کشتی های تجاری و نفتی جمهوری اسلامی ایران به  لطف اقتدار نیروی دریایی ارتش در کمال آرامش در آبهای آزاد تردد می کنند. نیروهای مسلح با تامین امنیت در منطقه به رونق تولید و چرخه اقتصادی کشور کمک می کنند.

وی گفت: نیروهای مسلح دوش به دوش مردم و مسئولان هر جایی که نظام نیاز دارد حضوری موثر دارید. همانند زمان وقوع زلزله و سیل که نیروهای مسلح وارد عرصه کمک رسانی شدند.

صالحی خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح گوش به فرمان فرماندهی کل قوا هستند و از هر زمانی مقتدرتر هستند. امروز ایران خط و نشان منطقه را می کشد. اقتدار ایران به حدی رسیده است که نیروهای مسلح سرافراز جمهوری اسلامی ایران پهباد آمریکایی را تنها با یک شلیک در ۵۶ هزار پایی سرنگون می کند.

وی اظهارداشت: ایران معادلات جهانی را تعیین کننده است و اقتدار نیروهای مسلح در جای جای جهان احترام به همراه داشته است. این اقتدار در سایه الطاف کریمانه خداوند منان و رهبری مقام معظم رهبری و ایمان راسخ جوانان در نیروهای مسلح بدست آمده است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد: روند رو به رشد اقتدار نیروهای مسلح ملموس است و باید تلاش بیشتر داشت و لازمه این اقتدار و صلابت بیشتر در تقوا بر خدا و توسل بر ائمه اطهار، گوش به فرمان مقام معظم رهبری و اطاعت محض از رهبری خواهد بود.

وی تصریح کرد: امروز تفکر انقلابی بودن در مسئولان و خدمتگذاران باید نهادینه شود، تفکر بسیجی بودن باید در آحاد جامعه و نیروهای مسلح نهادینه شود. برای دستیابی تکنولوژی روز و پیشرفته جهادگونه رفتار کنیم تا از دشمن عقب نمانیم.

صالحی عنوان کرد: لزوم همبستگی و همدلی نیروهای مسلح می تواند به اقتدار جمهوری اسلامی ایران کمک شایانی کند.

کد خبر 4784164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =