بستر مناسب برای توسعه و ترویج بازی و اسباب‌بازی

از بخش‌های مهم و قابل توجه جشنواره اسباب‌بازی نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی ایرانی است که فعالان و مخاطبان این حوزه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به اینکه جشنواره اسباب‌بازی در دی‌ماه برگزار می‌شود، نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی یکی از بخش‌های این جشنواره خواهد بود که اسباب‌بازی ایرانی و بومی را در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.

نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی ایرانی، نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی، نمایشگاه عروسکهای طراحان ایرانی، نشست‌ها و کارگاه‌های مرتبط با حوزه بازی و اسباب‌بازی و انتخاب برترین‌های اسباب‌بازی، بخش‌های متنوع جشنواره اسباب‌بازی است.

نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب‌بازی، بستر مناسبی را برای توسعه و ترویج بازی و اسباب‌بازی برای فعالان این عرصه و ارائه دهندگان خدمات مرتبط با بازی واسباب‌بازی فراهم می‌آورد. از اهداف اصلی این نمایشگاه، معرفی خدمات باکیفیت بازی‌محور به صورت عملی و عینی به مدیران مجتمع‌های آموزشی، مراکز کار با کودک و مدیران سازمان‌های خصوصی و دولتی است تا بتوانند از ظرفیت‌های ارائه شده برای توسعه و ترویج کاربردها و کارکردهای بازی و اسباب‌بازی نحوه تعامل با خانواده‌های مخاطب این سازمان‌ها و مجموعه‌ها استفاده کنند.

در نمایشگاه ترویج بازی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی سعی شده است با طراحی مدلی متفاوت، نحوه ارائه خدمات بازی محور ارتقا پیدا کرده و ظرفیت‌های کسب و کاری این حوزه بیش از پیش نمایانگر شود.

در طول برگزاری نمایشگاه، مدارس، پیش‌دبستانی‌ها و مهدکودک‌ها و مدیران سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی برای بهرهمندی از خدمات ارائه شده در این بخش حضور خواهند داشت و طبق برنامه زمانبندی شده حضور دانش‌آموزان تسهیل خواهد شد.

کد خبر 4784489

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =