استقبال از نظرات کارشناسان و اساتید در موضوعات فرهنگی و شهری

کرمان - شهردار کرمان گفت: از نظرات کارشناسان و اساتید در موضوعات فرهنگی و شهری کرمان استقبال می کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهران عالم زاده شنبه شب در کارگروه «فرهنگی اجتماعی شبکه ملی جامعه  و دانشگاه استان کرمان» در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه شهید باهنر با بیان اینکه امروزه هیچ سازمانی به تنهایی، مستقل و بدون نظر کارشناسی نمی تواند اقدامی انجام دهد، اظهار کرد: امروزه برگزاری و اجرای هر گونه برنامه فرهنگی نیاز به نظرات کارشناسانه و همکاری نهاد های مختلف دارد که بهتر است ساز و کار قانونی برای آن دیده شود.

شهردار کرمان ادامه داد: استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات فرهیختگان عرصه فرهنگی علاوه بر هم افزایی همکاری مدیران نهادهای مختلف و متخصصان عرصه فرهنگی و انسجام در برگزاری برنامه ها، شاهد اقدامات متنوع و جدیدی متناسب با نیاز مردم و جامعه در شهر خواهیم بود.

وی با بیان اینکه از نظرات اساتید دانشگاه و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی آنها استقبال می کنیم، گفت: اگر دانشگاه در موضوعاتی ورود پیدا می کند در قبال ارائه خدمات مبالغی را دریافت می کند که بهتر است برای اطلاع و تداوم این گونه همکاری ها، بودجه اینگونه فعالیت های مشارکتی مشخص شود.

دبیر شبکه ملی جامعه و دانشگاه استان کرمان هم در این کارگروه ضمن تشکر از شهردار کرمان برای اجرای برنامه های فرهنگی متنوع و نو در شهر کرمان طی یک سال گذشته، گفت: خوشبختانه در این دوره از فعالیت  شهرداری و شورای شهر شاهد رونقی در برگزاری برنامه های فرهنگی و شهروندی از جمله جشنواره ها، شورای اجتماعی محلات در شهر کرمان هستیم.

زهرا ایرانمنش ادامه داد: در ابتدای کار راه اندازی شبکه ملی با همت و همراهی شهردار کرمان تفاهم نامه ای بین دانشگاه و شهرداری در این زمینه بسته شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

لازم به ذکر است در این جلسه بیش از ۴۰ نفر از اساتید برجسته دانشگاه های استان کرمان و جمعی از مدیران استان حضور داشتند که به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتخاب اعضای کمیته های تخصصی، طرح موضوع فرهنگ شهروندی و شهر دوستدار کودک دستور جلسه این کارگروه بود و این کارگروه به صورت ماهانه برگزار می شود.

کد خبر 4785165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =